Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Natalia @wswoimzywiole / FIŃSKA LAPONIA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Natalia @wswoimzywiole / FIŃSKA LAPONIA
Natalia @wswoimzywiole / FIŃSKA LAPONIA

Natalia @wswoimzywiole / FIŃSKA LAPONIA

Włóczykij, nurek, wielbicielka przyrody. Autorka bloga WSWOIMZYWIOLE.COM, będącego podróżniczo-emigracyjną mieszanką Finlandii i Azji Południowo-Wschodniej. Obecnie mieszka w Singapurze, gdzie pracuje na uniwersytecie, a każdą wolną chwilę poświęca na eksplorację Azji.

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Laponia to niespotykana cisza i bezkresna przestrzeń. Gdy mieszkałam w Finlandii, każdego lata uciekałam za krąg polarny, zostawiając za sobą pośpiech i troski codzienności.

Brak ludzi, niekończący się las „podziurawiony” czystymi jeziorami, białe noce i towarzystwo reniferów sprawiły, że w Laponii zostawiłam część siebie, co szczególnie dotkliwie odczuwam teraz, mieszkając w Azji.”

– Natalia @wswoimzywiole

 

Wyjazd do Finlandii z Travel PP – czas na wyciszenie

Fińska Laponia to urokliwa kraina północnej Finlandii słynąca z niezwykłej ciszy i bezkresnych przestrzeni, krystalicznych jezior i dzikich, pełnych zwierząt lasów. Cisza, spokój i małe zaludnienie czynią z niej idealne miejsce na ucieczkę od pośpiechu codzienności. Znajdziesz tu, podobnie jak Natalia @wswoimzywiole – autorka podróżniczego bloga i globtroterka, wytchnienie od trosk i obowiązków, czas na kontakt z sobą i prawdziwy odpoczynek, jakiego nie da się doświadczyć w mieście. Wyjazd do Finlandii z Travel PP wiąże się z kontemplacją urokliwych krajobrazów, prawdziwie głębokim relaksem i niekończącymi się spacerami aż po horyzont.

Niezapomniana wycieczka do Finlandii z Travel PP

Fińska Laponia to obszar o powierzchni 100 000 km kwadratowych, a więc niemal jedna trzecia powierzchni całej Finlandii. Graniczy z Norwegią, Szwecją i Rosją. Malownicze krajobrazy, surowa, nietknięta cywilizacją przyroda i słynne białe noce, kiedy słońce nie zachodzi przez wiele długich dni – właśnie tego można doświadczyć można latem na północy fińskiej części Laponii. Wówczas do tego regionu przybywają turyści spragnieni nadzwyczajnych wrażeń. Wycieczka do Finlandii z Travel PP to przeżycie, jakiego nie da się łatwo zapomnieć. W swoich relacjach potwierdza to Natalia @wswoimzywiole, której atmosfera towarzysząca pobytowi w tej niezwykłej krainie skradła serce.