Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Natalia Wróblewska / ZEA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Natalia Wróblewska / ZEA
Natalia Wróblewska / ZEA

Natalia Wróblewska / ZEA

Uwielbia podróże i social media. Zawodowo zajmuje się organizacją eventów w jednym z największych hoteli w Wielkopolsce. Nie wyobraża sobie życia bez odkrywania ciekawych zakątków świata i ciągłego kontaktu z nowo poznanymi ludźmi.

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Piękne, ciągnące się kilometrami piaszczyste plaże (linia brzegowa ok. 700 km), nowoczesne, futurystyczne budowle Dubaju, centra handlowe z niezliczona liczbą sklepów oraz złote piaski pustyni

– to wszystko przeniosło Nas w atmosferę jak z Baśni z 1001 nocy – to wszytko znaleźliśmy w Emiratach Arabskich, kraju gdzie jedynie ograniczeniem jest ludzka wyobraźnia…

Po 6 godzinach lotu przenieśliśmy się do innego wymiaru, gdzie wszystko jest największe, a przepych i nowoczesność miesza się z beduińską tradycją. Zjednoczone Emiraty Arabskiej to jeden z najbogatszych i najszybciej rozwijających się z krajów na świecie.”

– Natalia Wróblewska

 

Wyjazd do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Travel PP to doświadczenie absolutnej niezwykłości. Doskonała harmonia imponujących nowoczesnością miast z naturą, fascynującą kulturą i głęboką tradycją budzi zachwyt i zaskakuje.

Wycieczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Travel PP

 

ZEA, czyli Zjednoczone Emiraty Arabskie, to wyjątkowy kraj na Półwyspie Arabskim graniczący z Omanem i Arabią Saudyjską. Składa się z siedmiu emiratów, w tym Dubaju, który jest jednym z najszybciej rozwijających się i najbogatszych miejsc świata. Miejsce to całkowicie urzekło Natalię Wróblewską, podróżniczkę i zagorzałą miłośniczkę odkrywania nowych miejsc i ciekawych zakątków świata. Podczas wyjazdu do ZEA z Travel PP szczególnie zachwyca luksus i nowoczesność architektury, ogromne budowle – w tym najwyższa na świecie Burdż Chalifa, imponujące centra handlowe i parki rozrywki. Jednocześnie znajdziesz tu szerokie piaszczyste plaże i pustynie oraz spotkasz się z żywą, bogatą kulturą i tradycją bediuńską.

Wycieczka do ZEA z Travel PP – niczym Baśnie tysiąca i jednej nocy

Zjednoczonych Emiratach Arabskich miejscem szczególnie wartym odwiedzenia jest polecany przez Natalię Wróblewską Dubaj leżący na wybrzeżu Zatoki Perskiej. To największe miasto w ZEA i jedno z najbardziej znanych i tłumnie odwiedzanych miejsc na świecie. W oczy rzuca się tu przepych, wysokie, unikatowe wieżowce, ultranowoczesna architektura, jak Burdż al-Arab – luksusowy hotel w kształcie żagla, porty jachtowe, sztuczne wyspy, np. w kształcie palmy – Palm Jumeirah, ogromne centra handlowe, w tym największe na świecie The Dubai Mall. Jednocześnie do dyspozycji turystów pozostają najpiękniejsze plaże świata – z białym piaskiem i turkusową wodą, idealne do aktywnego i biernego wypoczynku, a także pustynie z licznymi atrakcjami (wielbłądy, tradycyjna kuchnia i występy).