Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Natalia Wróblewska / ZEA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Natalia Wróblewska / ZEA

Natalia Wróblewska / ZEA

Uwielbia podróże i social media. Zawodowo zajmuje się organizacją eventów w jednym z największych hoteli w Wielkopolsce. Nie wyobraża sobie życia bez odkrywania ciekawych zakątków świata i ciągłego kontaktu z nowo poznanymi ludźmi.

"Piękne, ciągnące się kilometrami piaszczyste plaże (linia brzegowa ok. 700 km), nowoczesne, futurystyczne budowle Dubaju, centra handlowe z niezliczona liczbą sklepów oraz złote piaski pustyni

– to wszystko przeniosło Nas w atmosferę jak z Baśni z 1001 nocy – to wszytko znaleźliśmy w Emiratach Arabskich, kraju gdzie jedynie ograniczeniem jest ludzka wyobraźnia…

Po 6 godzinach lotu przenieśliśmy się do innego wymiaru, gdzie wszystko jest największe, a przepych i nowoczesność miesza się z beduińską tradycją. Zjednoczone Emiraty Arabskiej to jeden z najbogatszych i najszybciej rozwijających się z krajów na świecie.”

– Natalia Wróblewska