Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Natalia Stochaj / NOWY JORK

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Natalia Stochaj / NOWY JORK

Natalia Stochaj / NOWY JORK

Prywatnie i zawodowo związana z podróżowaniem, mieszka w Berlinie, gdzie pracuje w portalu rezerwacyjnym. W wolnym czasie, także zawodowo zajmuje się kotami https://magnus-koty.eu

"Nie znam drugiego miasta na świecie, które obchodzi święta Bożego Narodzenia bardziej hucznie niż Nowy Jork.

Ulice mienią się setkami tysięcy światełek, witryny sklepów przyciągają wzrok, a wszystko wygląda jak pocztówki. Począwszy od Grand Central Station, 42. Ulicy, Bryant Park i Winter Village, najsłynniejszego 22 metrowego świerku przy Centrum Rockefellera ubranego w dziesiątki tysięcy światełek i ozdób z wielką gwiazdą z kryształkami Svarovskiego, aż do przepięknych dekoracji w witrynach sklepowych Macy’s i Saks na Fifth Avenue! Cały Nowy Jork w święta jest magiczny. Efekty dźwiękowe i świetlne przyprawiają o zawrót głowy. Najsłynniejsze domy towarowe i luksusowe butiki rywalizują ze sobą przygotowując dopracowane w najdrobniejszym szczególe dekoracje. Do tego równie piękne i nietuzinkowe widowiska świetlne i dźwiękowe. Do pełni szczęścia brakuje tylko śniegu…”

– Natalia Stochaj