Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Natalia Stochaj / NOWY JORK

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Natalia Stochaj / NOWY JORK

"Nie znam drugiego miasta na świecie, które obchodzi święta Bożego Narodzenia bardziej hucznie niż Nowy Jork.

Ulice mienią się setkami tysięcy światełek, witryny sklepów przyciągają wzrok, a wszystko wygląda jak pocztówki. Począwszy od Grand Central Station, 42. Ulicy, Bryant Park i Winter Village, najsłynniejszego 22 metrowego świerku przy Centrum Rockefellera ubranego w dziesiątki tysięcy światełek i ozdób z wielką gwiazdą z kryształkami Svarovskiego, aż do przepięknych dekoracji w witrynach sklepowych Macy’s i Saks na Fifth Avenue! Cały Nowy Jork w święta jest magiczny. Efekty dźwiękowe i świetlne przyprawiają o zawrót głowy. Najsłynniejsze domy towarowe i luksusowe butiki rywalizują ze sobą przygotowując dopracowane w najdrobniejszym szczególe dekoracje. Do tego równie piękne i nietuzinkowe widowiska świetlne i dźwiękowe. Do pełni szczęścia brakuje tylko śniegu…”

– Natalia Stochaj

 

Odwiedzenie Nowego Jorku w okresie świąt Bożego Narodzenia to doznanie absolutnie niepowtarzalne. Wycieczka do Stanów Zjednoczonych z Travel PP zabierze Cię do niezwykłej, pełnej miejskiego przepychu krainy światełek i dekoracji.

Świąteczny wyjazd do Stanów Zjednoczonych z Travel PP

 

Nowy Jork na święta urzeka turystów z całego świata swoją niezwykłością. Świąteczna atmosfera, pełne bożonarodzeniowych dekoracji alejki i ulice, rozświetlone sklepowe witryny i parki zamienione w miasteczka Świętego Mikołaja to coś, czego nie da się zapomnieć. W okolicy można zobaczyć wiele charakterystycznych dla tego miasta miejsc bajecznie odświętnie ozdobionych. Podczas wyjazdu do Stanów Zjednoczonych z Travel PP możesz odwiedzić jedną z najsławniejszych na świecie stacji kolejowych – działającą od 1913 r. Grand Central Station, ruchliwą 42nd Street w centrum miasta znaną z licznych sklepów i restauracji oraz wyjątkowej architektury czy popularne miejsce spotkań towarzyskich Bryant Park – park miejski w pobliżu Times Square.

Nowy Jork – wycieczka do Stanów Zjednoczonych z Travel PP

 

Nowy Jork w okresie świątecznym poleca miłośniczka dalekich podróży Natalia Stochaj. „Miasto, które nigdy nie śpi”, jedno z największych i najbardziej znanych aglomeracji świata znajdujące się na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, to mieszanka różnych narodowości i kultur, mnóstwa dzielnic, z których każda ma swoją unikatową atmosferę i charakter. Możesz odwiedzać je przez cały rok, a jeśli chcesz zachwycić się niezwykłą atmosferą Gwiazdki, jak podróżniczka Natalia Stochaj, koniecznie zajrzyj tu w drugiej połowie grudnia. Wtedy to w Bryant Parku działa też zimowa wioska Winter Village z lodowiskiem i pełna stoisk gastronomicznych i sklepów ze świątecznym rękodziełem. A przy Centrum Rockefellera rozbłyska choinkowymi światełkami 22-metrowy sławny na całym świecie świerk.