Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Natalia Stochaj / KOSTARYKA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Natalia Stochaj / KOSTARYKA

"Pokój z widokiem na wulkan Arenal w Kostaryce był jednym z największych widokowych WOW w moim podróżniczym życiu.

Wokół hoteliku kręciły się lokalne zwierzątka: małe dinozaury, czyli iguany, leniwce czy tukany, ichniejsze wersje naszych kotów i gołębi. Cała atmosfera plus przepyszne jedzenie i fantastyczni ludzie spowodowali, że zamiast jednej nocy zostałam trzy. Już nie mogę się doczekać kiedy znów tam pojadę!”

– Natalia Stochaj 

 

Wybierz się do Kostaryki, by spędzić cudowne chwile w miejscu o unikatowym widoku na największy wulkan tego regionu. Wyjazd do Kostaryki z Travel PP to wspaniała przygoda – gwarantowana cudowna atmosfera, niezwykli ludzie i egzotyczne zwierzęta!

Wyjazd do Kostaryki z Travel PP z noclegiem u stóp wulkanu

 

Wulkan Arenal znajdujący się w prowincji Alajuela w Kostaryce to jeden z najpiękniejszych stożków wulkanicznych świata i prawdziwa gratka dla wytrawnych podróżników. Nic dziwnego, że dookoła znajdziemy mnóstwo hoteli, pensjonatów i miejsc, w których można spędzić ekscytującą noc. Ten aktywny stratowulkan, uśpiony od 2010 r. leżący w paśmie Cordillera de Guanacaste w północnej Kostaryce otaczają niezwykle urokliwe lasy. Wulkan Arenal o wysokości 1670 metrów widać z dziesiątek metrów, a obraz budzi respekt i podziw nie tylko przypadkowych turystów, ale i bardzo doświadczonych globtroterów, takich jak miłośniczka tego miejsca i zagorzała podróżniczka Natalia Stochaj.

Wycieczka do Kostaryki z Travel PP – niezwykła atmosfera

Piękna, malownicza okolica, lasy deszczowe i jeziora Kostaryki oraz pełne cudownej atmosfery wioski u stóp wulkanu przyciągają do tego miejsca jak magnes. Na miejscu znajdziemy szereg atrakcji turystycznych, jak np. możliwość uprawiania trekkingu czy górskiej wspinaczki, bajeczne wodospady i wiszące mosty, z których zachwycimy się zapierającymi dech w piersi widokami na okolicę. Na kajakarzy i windsurferów czeka jezioro Arenal, a na miłośników relaksu w spa – naturalne źródła termalne. Turyści, podobnie jak Natalia Stochaj, nie raz mają okazję na bliskie spotkanie z dzikimi egzotycznymi lokalnymi zwierzętamiWycieczka do Kostaryki z Travel PP to przygoda, której nie można sobie odpuścić!