Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Natalia Stochaj / KAPADOCJA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Natalia Stochaj / KAPADOCJA

Natalia Stochaj / KAPADOCJA

Prywatnie i zawodowo związana z podróżowaniem, mieszkała i pracował w Afryce, Berlinie… w wolnym czasie, także zawodowo zajmuje się kotami https://magnus-koty.eu

"Co roku, w swoje urodziny staram się odwiedzić wyjątkowe miejsce i doświadczyć czegoś nowego.

W tym roku wybór padł na Kapadocję. To w tym turcko-magicznym zakątku o poranku, można przeżyć niezapomniany podniebny spektakl. Bierze w nim udział jednorazowo kilkaset osób, którzy znajdują się w koszach uwieszonych do wielkich i kolorowych balonów, pokrywających niebo nad Kapadocją. Lot połączony ze wschodem słońca jest prawdziwie widokowy i zjawiskowy. Największe wrażenie robi ilość balonów startująca w tym samym momencie. Średnia odległość, którą pokonuje balon, zgodnie z prędkością i kierunkiem wiatru, wynosi od dwóch do piętnastu mil. Wysokość, z jaką leci, zaczyna się od poziomu najwyższego drzewa do kilku tysięcy metrów w górę. Polecam nie tylko na wyjątkowe okazje ;-)”

– Natalia Stochaj