Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Natalia Stochaj / KAPADOCJA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Natalia Stochaj / KAPADOCJA

"Co roku, w swoje urodziny staram się odwiedzić wyjątkowe miejsce i doświadczyć czegoś nowego.

W tym roku wybór padł na Kapadocję. To w tym turcko-magicznym zakątku o poranku, można przeżyć niezapomniany podniebny spektakl. Bierze w nim udział jednorazowo kilkaset osób, którzy znajdują się w koszach uwieszonych do wielkich i kolorowych balonów, pokrywających niebo nad Kapadocją. Lot połączony ze wschodem słońca jest prawdziwie widokowy i zjawiskowy. Największe wrażenie robi ilość balonów startująca w tym samym momencie. Średnia odległość, którą pokonuje balon, zgodnie z prędkością i kierunkiem wiatru, wynosi od dwóch do piętnastu mil. Wysokość, z jaką leci, zaczyna się od poziomu najwyższego drzewa do kilku tysięcy metrów w górę. Polecam nie tylko na wyjątkowe okazje ;-)”

– Natalia Stochaj

 

Wycieczka do Turcji z Travel PP to obietnica nadzwyczajnych wrażeń krajobrazowych i unikatowych przeżyć – jak lot balonem. Odwiedzenie Kapadocji i uczestnictwo w odbywającym się tam balonowym spektaklu to coś, czego nie da się zapomnieć.

Niezwykła Kapadocja – wyjazd do Turcji z Travel PP

 

Kapadocja – historyczna kraina środkowej Turcji – słynie z niezwykłego krajobrazu skalnego, wzgórz, wąwozów i rozległych dolin. Uwagę turystów z całego świata przyciągają zwłaszcza unikatowe elementy skalne zwane „chimney rocks” – zachwycające kominowe formacje kamienne będące efektem licznych erozji wulkanicznej lawy. Miejsce przyciąga z uwagi na niezwykłą historię i kulturę oraz rzadką florę i faunę – dzikie konie, ptaki i kolorowe dywany wiosennych kwiatów. W regionie znajdują się skalne wielopoziomowe miasta i kościoły oraz liczne tradycyjne tureckie domy z lokalną sztuką, kuchnią i rzemiosłem. Możemy zachwycać się nimi z wielu perspektyw – również z bardzo wysoka.

Wycieczka do Turcji z Travel PP – niezapomniane wrażenia

Wyjazd do Turcji z Travel PP to całe mnóstwo atrakcji turystycznych, a najsłynniejsza z nich – lot balonem – jest szczególnie ekscytującym przeżyciem. Do Kapadocji i w niezwykłą podniebną podróż wybrała się Natalia Stochaj, miłośniczka zwiedzania najciekawszych zakątków świata. Niezwykła balonowa wędrówka to możliwość podziwiania z lotu ptaka największych okolicznych atrakcji, zwłaszcza wyjątkowych skalistych cudów natury i kultury. Każdego dnia rano o poranku, gdy pogoda jest najbardziej stabilna, niebo przykrywają wielobarwne balony. Miłośnicy podróży, którzy poszukują nietypowych atrakcji i urozmaicenia, powinni, podobnie jak Natalia Stochaj, wybrać wyjazd do Turcji. Travel PP zaprasza!