Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Natalia Stochaj / BOLIWIA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Natalia Stochaj / BOLIWIA

"Niesamowity niebieski kolor wody największego jeziora Ameryki Południowej Titicaca.

Upał w ciągu dnia, a w nocy niemal 0 stopni na wysokości 4000 m.n.p.m. Wszystko to w La Isla Del Sol (Wyspa Słońca), Copacabana w Boliwii. Według inkaskiej legendy, Bóg Viracocha, który stworzył wszechświat wyłonił się właśnie z wód jeziora Titicaca i w tym miejscu stworzył Słońce.”

 

La Isla del Sol, czyli prawdziwa Wyspa Słońca, to magiczne miejsce na jeziorze Titicaca, które po prostu trzeba zobaczyć! Wycieczka do Boliwii z Travel PP pozwoli Ci odwiedzić ten bajeczny zakątek świata zachwycający urokiem i bogatą historią.

Wyjazd do Boliwii z Travel PP – Wyspa Słońca zaprasza

 

La Isla del Sol to niewielka, lecz pełna tajemnic i nadzwyczajnych krajobrazów wyspa znajdująca się w Ameryce Południowej na największym jeziorze wysokogórskim na Ziemi – Titicaca w Boliwii. Zarazem jest to też największa atrakcja turystyczna tego kraju. Powierzchnia wyspy to zaledwie 20,9 km², a w najszerszym miejscu ma jedynie 4,7 km. Niezwykłe położenie, bo 4000 m n.p.m., sprawia, że w dzień panuje tu iście tropikalny klimat, a w nocy temperatury spadają nawet do 0°C. Na wyspę uważaną za jedno z najpiękniejszych i najbardziej klimatycznych miejsc w Boliwii wyruszymy z Copacabany – miasta położonego na brzegu jeziora słynącego z pięknych krajobrazów i niezwykłej architektury.

Wycieczka do Boliwii z Travel PP – w poszukiwaniu najpiękniejszych widoków

 

Copacabana i jej La Isla del Sol to miejsca o dużej wadze historycznej i kulturowej związanej z inkaskimi legendami. Według jednej z nich z jeziora nieopodal Wyspy Słońca wyłonił się stwórca wszechświata, by w tym miejscu powołać do istnienia najjaśniejszą gwiazdę. Historią tą, podobnie jak turyści z całego świata, zachwyciła się Natalia Stochaj, wielka miłośniczka podróży i kotów. Urzekła ją zwłaszcza bogata kultura regionu, a także nadzwyczajne widoki, fantastyczne krajobrazy zielonych wzgórz i niesamowity niebieski kolor wód jeziora Titicaca – atrakcje, jakich doświadczyć można podczas wyjazdu do Boliwii z Travel PPNatalia Stochaj gorąco zachęca do odwiedzenia tego unikatowego miejsca!