Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Natalia & Łukasz Studentwpodrozy.pl / GEORGE TOWN

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Natalia & Łukasz Studentwpodrozy.pl / GEORGE TOWN
Natalia & Łukasz Studentwpodrozy.pl / GEORGE TOWN

Natalia & Łukasz Studentwpodrozy.pl / GEORGE TOWN

Głównym ich celem życiowym jest poznanie świata. Brzmi to bardzo górnolotnie i w zasadzie jest niewykonalne, ale… I tak podjęli tę nierówna walkę i to w bardzo szerokim kontekście. Chęć zrozumienia świata i obowiązujących praw przyczyniła się do tego, że zostali fizykami, a część odpowiedzialna za poznanie otaczającej ich rzeczywistości do drzwi ludzi mówiących w nieznanym języku.

Łukasz z uśmiechem łapie stopa

Natalia podziwia otaczające nas piękno

Natalia przygotowuje jedzenie

Łukasz wyjaśnia zaobserwowane zjawisko

Natalia robi zdjęcia

Natalia nosi ciężki plecak

Łukasz śmieje się z Natalii

Natalia bardziej się uśmiecha

Łukasz przytakuje

Łukasz rozbija obozowisko

Natalia udaje, że mu wierzy

Łukasz ją pogania

Łukasz naprawdę nosi ciężki plecak

Natalia śmieje się z Łukasza

Świat śmieje się z nich obojga!|Their main life goal is to get to know the world. It sounds loftily grandiose and, in principle, it is not feasible, but … And so they took this uneven fight and in a very broad context. The desire to understand the world and the laws in force contributed to the fact that they became physicists, and the part responsible for getting to know the surrounding reality to the door of people speaking in an unknown language.

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Miasto położone na wyspie Penang niezwykłe w swojej codzienności. |"A city located on the island of Penang unusual in its everyday life.

To tutaj można spróbować najbardziej dziwnej i autentycznej kuchni malezyjskiej oraz spotkać węże w świątyniach. Z George Town zrobiła się prawdziwa mekka 'food-porn’, ale to nie jedyna zaleta. To miasto to stolica murali, których szuka się najczęściej po nocy z mapą w rękach. Znajdziecie tutaj poukrywane malunki kotów, psów czy scenek rodzajowych, które każdego dnia mają miejsce w tym mieście. Penang jest bezpiecznym miejscem i nie bójcie się zaglądać do wszelakich barów lub małych knajpek, w których siedzą, jedzą i rozmawiają Malezyjczycy. Są oni niezwykle przyjaznymi ludźmi, którzy zawsze Wam pomogą. Szczerze polecamy zagubić się w nim na jakiś czas!”

– Natalia & Łukasz Studentwpodrozy.pl|Here you can try the most strange and authentic Malaysian cuisine and meet snakes in the temples. With George Town, a real mecca of 'food-porn’ has become, but it is not the only advantage. This city is the capital of murals, which are usually sought after a night with a map in their hands. You will find hidden paintings of cats, dogs and genre scenes that take place in this city every day. Penang is a safe place and do not be afraid to look into any bars or small pubs where Malaysians sit, eat and talk. They are extremely friendly people who will always help you. I sincerely recommend getting lost in it for some time!”

– Natalia & Łukasz Studentwpodrozy.pl

 

Wycieczka do Malezji z Travel PP to cudowna podróż do niezwykłego świata zdobionych muralami uliczek, klimatycznych knajpek, wybornej kuchni malezyjskiej pełnej zaskakujących smaków oraz towarzystwa przyjaznych mieszkańców George Town.

Pełna smaków wycieczka do Malezji z Travel PP

George Town – stolica stanu Penang w Malezji jest położona na wyspie Penang na północno-zachodnim wybrzeżu Półwyspu Malajskiego. Miasto słynie z niezwykłych zabytków i urokliwych atrakcji turystycznych, zwłaszcza wybornych kolorowych kamieniczek, muzeów, klubów, barów i świątyń. Urzeka także nadzwyczaj bogatą uliczną kuchnią, która przyciąga fascynatów unikatowych smaków z całego świata. Wyjazd do Malezji z Travel PP to m.in. szansa na degustację zachwycających różnorodnością potraw i dań kuchni malezyjskiej. Serwowane tu jedzenie słynie z niezwykłej kompilacji wpływów rozmaitych kuchni etnicznych: malajskiej, indyjskiej, chińskiej i peranakańskiej.

Wyjazd do Malezji z Travel PP – daj się porwać ulicy

 

Leżące na wschodnim wybrzeżu wyspy Penang nad Morzem Andamańskim George Town możemy zwiedzać, odkrywać i poznawać na wiele rozmaitych sposobów. Do wieczornych i nocnych spacerów miejskimi zaułkami, podziwiania wielkoformatowych murali i odkrywania licznych niewielkich rysunków i malowideł, sprytnie ukrytych w przestrzeniach kamieniczek zachęcają Natalia & Łukasz Studentwpodrozy.pl – prawdziwi miłośnicy kosztowania świata. Autorów popularnego bloga podróżniczego urzekła przede wszystkim niezwykła codzienność stolicy Penang pełna ciepłej i przyjaznej aury. Natalia & Łukasz zachęcają do zatracenia się w niej choć na chwilę.