Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirator TPP

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Natalia & Łukasz Studentwpodrozy.pl / GEORGE TOWN

Natalia & Łukasz Studentwpodrozy.pl / GEORGE TOWN

Głównym ich celem życiowym jest poznanie świata. Brzmi to bardzo górnolotnie i w zasadzie jest niewykonalne, ale… I tak podjęli tę nierówna walkę i to w bardzo szerokim kontekście. Chęć zrozumienia świata i obowiązujących praw przyczyniła się do tego, że zostali fizykami, a część odpowiedzialna za poznanie otaczającej ich rzeczywistości do drzwi ludzi mówiących w nieznanym języku.

Łukasz z uśmiechem łapie stopa

Natalia podziwia otaczające nas piękno

Natalia przygotowuje jedzenie

Łukasz wyjaśnia zaobserwowane zjawisko

Natalia robi zdjęcia

Natalia nosi ciężki plecak

Łukasz śmieje się z Natalii

Natalia bardziej się uśmiecha

Łukasz przytakuje

Łukasz rozbija obozowisko

Natalia udaje, że mu wierzy

Łukasz ją pogania

Łukasz naprawdę nosi ciężki plecak

Natalia śmieje się z Łukasza

Świat śmieje się z nich obojga!

"Miasto położone na wyspie Penang niezwykłe w swojej codzienności.

To tutaj można spróbować najbardziej dziwnej i autentycznej kuchni malezyjskiej oraz spotkać węże w świątyniach. Z George Town zrobiła się prawdziwa mekka 'food-porn’, ale to nie jedyna zaleta. To miasto to stolica murali, których szuka się najczęściej po nocy z mapą w rękach. Znajdziecie tutaj poukrywane malunki kotów, psów czy scenek rodzajowych, które każdego dnia mają miejsce w tym mieście. Penang jest bezpiecznym miejscem i nie bójcie się zaglądać do wszelakich barów lub małych knajpek, w których siedzą, jedzą i rozmawiają Malezyjczycy. Są oni niezwykle przyjaznymi ludźmi, którzy zawsze Wam pomogą. Szczerze polecamy zagubić się w nim na jakiś czas!”

– Natalia & Łukasz Studentwpodrozy.pl