Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Natalia Grębowicz-Kamińska / JAPONIA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Natalia Grębowicz-Kamińska / JAPONIA
Natalia Grębowicz-Kamińska / JAPONIA

Natalia Grębowicz-Kamińska / JAPONIA

Menadżer sportu i pasjonatka piłki nożnej. Absolwentka UJ oraz katowickiego AWF. Obroniła również licencjat z finansów i rachunkowości. Pracowała jako Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży w jednym z piłkarskich klubów polskiej Ekstraklasy. 3 lata temu podążając za mężem przeprowadziła się do Japonii i została „gaijin”. Zaowocowało to założeniem bloga miss-gaijin.pl. Interesuje się również fotografią.: @nataliagrebowicz i @missgaijin_pl

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Japonia pomimo początkowych obaw okazała się wspaniałym krajem, który KAŻDY jeżeli tylko ma możliwość powinien odwiedzić.

Wiosną kwitnące śliwki i wiśnie, jesienią cudowne kolory zalewające cały kraj. Od nikogo nie można tak dobrze nauczyć się zarówno poszanowania dla własnej tradycji i kultury jak również podążania za nowoczesnością i rozwojem jak od Japończyków. Poukładany, bezpieczny kraj z pyszną kuchnią, której sushi jest tylko małym ułamkiem. Inspiracji do życia można szukać w Kraju Kwitnącej Wiśni dosłownie na każdym kroku.”

– Natalia Grębowicz-Kamińska

 

Wyjazd do Japonii z Travel PP to przygoda życia – zaproszenie do miejsca, w którym zachwyca wszystko i którego zapomnieć nie sposób. Tajemniczy kraj jak magnes przyciąga turystów podziwianą na całym świecie unikalną kulturą i estetyką.

Ciekawa i inspirująca wycieczka do Japonii z Travel PP

Japonia to prawdziwie fascynujący kraj pełen cudownej architektury, bogatej historii, głębokich tradycji i niezwykłej kultury. W Kraju Kwitnącej Wiśni zadziwia niemal wszystko: unikatowa kuchnia z sushi, ramenem i tempurą w roli głównej, obecność świątyń i miejsc kultu, a także muzeów i egzotycznych teatrów kabuki i noh. Wycieczka do Japonii z Travel PP to niezwykła podróż do krainy estetyki i krajobrazowego piękna. Zachwycają także licznie kwitnące drzewa owocowe, przepełnione barwami parki i ogrody, góry, wodospady i plaże. Doskonałym pomysłem jest też odwiedzenie muzeów technologicznych i sklepów oraz butików modowych, by dokonać zakupu tradycyjnych unikatowych produktów.

Wyjazd do Japonii – kraju pełnego inspiracji

Co takiego niezwykłego ma w sobie Japonia, że przyciąga, zachwyca i hipnotyzuje? Jak zauważa Natalia Grębowicz-Kamińska, która od kilku lat mieszka w tym fascynującym miejscu, Japonia to kraj, w którym na każdym kroku przeżywa się całe mnóstwo inspirujących doświadczeń wzbogacających codzienne życie. Niezwykła umiejętność łączenia tradycji i nowoczesności oraz pęd do rozwoju doskonale zharmonizowany z głębokim poszanowaniem tradycji jest tym, co warto zobaczyć, zgłębić i naśladować. Podróż do Japonii, a może i długotrwały pobyt w tym pięknym kraju, czego doświadczyła Natalia Grębowicz-Kamińska, mogą być tego świetnym początkiem.