Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Natalia Grębowicz-Kamińska / JAPONIA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Natalia Grębowicz-Kamińska / JAPONIA

Natalia Grębowicz-Kamińska / JAPONIA

Menadżer sportu i pasjonatka piłki nożnej. Absolwentka UJ oraz katowickiego AWF. Obroniła również licencjat z finansów i rachunkowości. Pracowała jako Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży w jednym z piłkarskich klubów polskiej Ekstraklasy. 3 lata temu podążając za mężem przeprowadziła się do Japonii i została „gaijin”. Zaowocowało to założeniem bloga miss-gaijin.pl. Interesuje się również fotografią.: @nataliagrebowicz i @missgaijin_pl

"Japonia pomimo początkowych obaw okazała się wspaniałym krajem, który KAŻDY jeżeli tylko ma możliwość powinien odwiedzić.

Wiosną kwitnące śliwki i wiśnie, jesienią cudowne kolory zalewające cały kraj. Od nikogo nie można tak dobrze nauczyć się zarówno poszanowania dla własnej tradycji i kultury jak również podążania za nowoczesnością i rozwojem jak od Japończyków. Poukładany, bezpieczny kraj z pyszną kuchnią, której sushi jest tylko małym ułamkiem. Inspiracji do życia można szukać w Kraju Kwitnącej Wiśni dosłownie na każdym kroku.”

– Natalia Grębowicz-Kamińska