Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Monika Polkowska / TEL AWIW

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Monika Polkowska / TEL AWIW

Monika Polkowska / TEL AWIW

Z wykształcenia psycholog. Całym sercem kocha sport, podróże i swojego męża, który dzieli z nią pasje sportowe. Już za chwilę, w swoje okrągłe urodziny, uczestniczka pełnego IRONMAN’a w Australii. Na co dzień wraz z mężem prowadzi firmę i intensywnie trenuje. Wolne chwile wykorzystuje na podróże. Razem odwiedzili już wszystkie kontynenty oprócz Antarktydy.

"Tel Awiw to jedno z najmłodszych miast Izraela. Wybrzeże z ekskluzywnymi hotelami i restauracjami z daleka wygląda jak Miami.

Za międzynarodowy styl budynków Unesco ogłosiło miasto Światowym Dziedzictwem Ludzkości. Nazywany „białym miastem” ze względu na ich kolor. Marinę z najstarszym na świecie portem w Jafie łączy pięciokilometrowa promenada. Po zachodzie słońca zamienia się ona w ścieżkę dla biegaczy… zresztą udział w The Tel Aviv Samsung Marathon był jednym z powodów wyboru tego wyjątkowego kierunku. Po raz kolejny udało mi się połączyć dwie pasje – sport i podróże”

– Monika Polkowska