Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Monika Polkowska / RUGIA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Monika Polkowska / RUGIA

Monika Polkowska / RUGIA

Z wykształcenia psycholog. Całym sercem kocha sport, podróże i swojego męża, który dzieli z nią pasje sportowe. W tym roku dwukrotnie ukończyła pełnego IRONMAN’a w Australii i we Włoszech. Na co dzień wraz z mężem prowadzi firmę i intensywnie trenuje. Wolne chwile wykorzystuje na podróże. Razem odwiedzili już wszystkie kontynenty oprócz Antarktydy.

"Dla aktywnych, wycieczka rowerowa po największej wyspie Niemiec.

Wyznaczonymi trasami rowerowymi Rügen Rundweg prowadzącymi głównie wzdłuż płaskich ścieżek, czasami nieutwardzonych pól i lasów. Całkowita długość szlaku 275 km, który można podzielić na etapy, to gwarancja różnorodności krajobrazów i atrakcji po drodze. W zamian otrzymujemy panoramiczne widoki na morze, piaszczyste plaże, kredowe klify, wioski rybackie i sosnowe lasy, parki narodowe, dawne kurorty i pałace oraz piękną architekturę mijanych miasteczek.”

– Monika Polkowska