Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Mia Minor / ISLANDIA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Mia Minor / ISLANDIA

Mia Minor / ISLANDIA

41-letnia amatorka fotografii ze Słowacji. Na co dzień pracuje jako tłumacz, głównie napisy do seriali. Ma wiele hobby, ale największą  jej pasją jest fotografia. Kocha naturę i wędrówki górskie.  Aparat to wierny kompan jej podróży. Robienie zdjęć pozwala na zrelaksowanie się, uszczęśliwia ją i przenosi do świata pięknego i czasem niezauważonego. Jej flickr portfolio www.flickr.com/photos/miaminor/

„Islandia tojedno z najpiękniejszych miejsc, jakie odwiedziłam. Jest to unikatowa destynacja z nieskażoną naturą i zapierającymi dech krajobrazami. Dla fotografa to raj.

Zobaczyłam tam wiele niesamowitych miejsc, obserwowałam wieloryby, widziałam bezludną wyspę, chodziłam po lodowcu, ale największą inspiracją dla mnie była laguna Jökulsárlón. Nie potrafię wytłumaczyć dlaczego, ale to atmosfera, niesamowity niebieski kolor lodu kontrastujący z szarym niebem i czarnymi wzgórzami dookoła pokrytymi śniegiem, lub fakt, że nie widziałam nigdy wcześniej czegoś takiego – ale piękno tego miejsca odebrało mi mowę. Jökulsárlón ma duszę, która wywołuje emocje i dla mnie było to niezapomniane przeżycie.”

– Mia Minor