Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Marta Muszyńska / MAJORKA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Marta Muszyńska / MAJORKA

Marta Muszyńska / MAJORKA

Blogerka (podrozniczo.pl), miłośniczka marketingu internetowego i podróży. Zakochana w Hiszpanii, często odwiedza wyspy, a marzy o wyprawie do Ameryki Południowej i na Kubę. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas – na rowerze, w biegowych butach czy rolkach, które zimą zamienia na łyżwy.

"Majorka to największa wyspa archipelagu Balearów, to nie tylko piękne plaże i przejrzyście czysta woda.

Wyspa zachwyciła mnie różnorodnością. Na północy pasmo górskie Sierra de Tramuntana z malowniczo położonymi miejscowościami. Valdemossa, w której można posłuchać koncertu Chopina, Soller, do którego można dostać się zabytkowym tramwajem z Palmy oraz Port de Soller z tysiącem łódek zacumowanych w porcie. Centralna część to głównie winnice oraz sady oliwne i migdałowe, w których można rozkoszować się smakiem popularnych, majorkański przysmaków. Południowy-wschód zajmuje wyżyna, w której znajduje się ponad 4000 jaskiń. Wschodnia część to także zamek Capdepera czy miejscowość Arta z sanktuarium św. Salwatora położona na wzgórzu.”

– Marta Muszyńska