Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Marta Muszyńska / DUBAJ

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Marta Muszyńska / DUBAJ
Marta Muszyńska / DUBAJ

Marta Muszyńska / DUBAJ

Blogerka (podrozniczo.pl), miłośniczka marketingu internetowego i podróży. Absolwentka Turystyki i Rekreacji oraz Dziennikarstwa internetowego. Zakochana w Hiszpanii, często odwiedza wyspy, a marzy o Malediwach i Kubie. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas – na rowerze lub w biegowych butach, a zimą na łyżwach.

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


„Pełne wieżowców, szklanych, zamkniętych tunelów, ekskluzywnych samochodów, odległości, które ciągną się kilometrami pomiędzy najważniejszymi atrakcjami oraz bardzo rzadkim widokiem kobiet na ulicach. Tak zapamiętam Dubaj.

Jedno z największych miast Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Idealne miejsce na kilkudniowy wypad lub przystanek w podróży, szczególnie dla osób, które podróżują do Azji.”

– Marta Muszyńska

Dubaj to jedno z najchętniej odwiedzanych miast na świecie. Co sprawia, że jest tak wyjątkowe? Wysokie wieżowce, sztuczne wyspy, a może największe centrum handlowe na Ziemi?

Co warto zobaczyć w Dubaju?

Największe miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich wyróżniają nowoczesne wieżowce, a szczególnie jeden z nich – Burdż Chalifa, czyli obecnie najwyższy budynek na świecie o całkowitej wysokości 828 metrów. Marta Muszyńska, autorka bloga podrozniczo.pl, zapamięta Dubaj jako miasto pełne wieżowców, tuneli i luksusowych samochodów. A jak Ty go zapamiętasz? Wybierz się na wyjazd do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Travel PP i odwiedź jedno z najpopularniejszych miast na świecie!

Dubaj – największe atrakcje turystyczne

Najwyższy budynek świata jest tylko jedną z licznych atrakcji oferowanych przez DubajWycieczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Travel PP to okazja, by zobaczyć słynne Wyspy Palmowe, czyli zespół trzech największych sztucznych wysp na świecie – ich nazwa nawiązuje do charakterystycznego kształtu wysp. Miłośnikom zakupów polecamy z kolei Dubai Mall, kolejny rekordowy obiekt – największe centrum handlowe świata, gdzie znajdziemy ponad 1200 sklepów i 200 restauracji, a także park rozrywki, lodowisko, sztuczny wodospad i podwodne zoo. Na turystów odwiedzających Zjednoczone Emiraty Arabskie czeka również największa na świecie tańcząca fontanna The Dubai Fountain. Znajdziemy tu także basen infinity (Aura Skypool), park wodny (Aquaventure), a nawet stok narciarski na pustyni (Ski Dubai). A to dopiero początek atrakcji!