Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Marina Furdyna / PINAR DEL RIO

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Marina Furdyna / PINAR DEL RIO

Marina Furdyna / PINAR DEL RIO

Ponoć jej dziadek po części był Cyganem, a więc pewnie dlatego nie potrafi usiedzieć w miejscu. Kocha fotografować i być w drodze, ponieważ dla niej jest to jednoznaczne z byciem wolnym, a to ceni sobie w życiu najbardziej. Prowadzi bloga www.marinafurdyna.com

"Pinar del Rio to raj dla fotografów - budynki, kolory, gra światła oraz brak jakichkolwiek reklam i billboardów aż proszą się o zdjęcia!

Miasteczko jak z filmów o Dzikim Zachodzie, z tym że zdecydowanie bardziej kolorowe. Kolorowe jednak tylko na zewnątrz, ponieważ powietrze przesiąknięte jest ciężarem życia. Dlaczego więc zachęcam do podróży do tego miejsca? Ludzie są tam niezwykle serdeczni i ciekawi świata i w przeciwieństwie do turystycznych kubańskich miejscowości, nie traktują cię jak kolejnego bogatego turystę. Nawet jeśli po odstaniu w długiej kolejce do piekarni dowiesz się, że chleb jest tylko dla mieszkańców i na kartki, kilka osób zaprowadzi cię do najbliższego sklepu i zapyta czy aby na pewno nie potrzebujesz czegoś jeszcze.”

– Marina Furdyna