Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • MagnesZpodrozy.pl / KALABRIA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » MagnesZpodrozy.pl / KALABRIA

MagnesZpodrozy.pl / KALABRIA

Magnes z podróży to blog wielkopolskiej turystki, która skrzętnie realizuje swoją podróżniczą listę marzeń. Jego autorka twierdzi, że urodziła się nie tu, gdzie powinna – zakochana we Włoszech – kuchni, kraju, ludziach.  Największe marzenie – czarna, dzika Afryka, ciągle widnieje na liście. Kolekcjonuje magnesy. Tworzą one jej własną mapę świata, a w tą prawdziwą uwielbia wbijać kolejną pinezkę odwiedzonego miejsca. Bez podróżowania żyć nie może i to uzależnienie widać na magneszpodrozy.pl

"Kalabria - czubek włoskiego buta i najpiękniejsze miasteczko - Scilla.

Tego miejsca nie sposób nie pokochać. Wąskie uliczki, maleńkie kawiarnie, zatoczki, girlandy kwiatów, malowniczy zamek, pocztówkowe krajobrazy. Miłość po włosku, od pierwszego wejrzenia w stronę zamku z wysoko położonego miejskiego placyku. Jeśli kiedykolwiek traficie w południowe regiony Włoch koniecznie zahaczcie o Scillę – poznacie kwintesencję Włoch w jednym miejscu.”

– MagnesZpodrozy.pl