Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • MagnesZpodrozy.pl / KALABRIA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » MagnesZpodrozy.pl / KALABRIA
MagnesZpodrozy.pl / KALABRIA

MagnesZpodrozy.pl / KALABRIA

Magnes z podróży to blog wielkopolskiej turystki, która skrzętnie realizuje swoją podróżniczą listę marzeń. Jego autorka twierdzi, że urodziła się nie tu, gdzie powinna – zakochana we Włoszech – kuchni, kraju, ludziach.  Największe marzenie – czarna, dzika Afryka, ciągle widnieje na liście. Kolekcjonuje magnesy. Tworzą one jej własną mapę świata, a w tą prawdziwą uwielbia wbijać kolejną pinezkę odwiedzonego miejsca. Bez podróżowania żyć nie może i to uzależnienie widać na magneszpodrozy.pl

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Kalabria - czubek włoskiego buta i najpiękniejsze miasteczko - Scilla.

Tego miejsca nie sposób nie pokochać. Wąskie uliczki, maleńkie kawiarnie, zatoczki, girlandy kwiatów, malowniczy zamek, pocztówkowe krajobrazy. Miłość po włosku, od pierwszego wejrzenia w stronę zamku z wysoko położonego miejskiego placyku. Jeśli kiedykolwiek traficie w południowe regiony Włoch koniecznie zahaczcie o Scillę – poznacie kwintesencję Włoch w jednym miejscu.”

– MagnesZpodrozy.pl

 

Odwiedź Włochy i malowniczą Kalabrię znajdującą się na samym czubku włoskiego buta. Wycieczka do Włoch to sposób na udane wakacje o każdej porze roku!

Scilla – malownicza wizytówka Kalabrii

Kalabria, nazywana czubkiem włoskiego buta, znajduje się na samym południu Włoch. Na wyjątkowy wyjazd do Włoch z Travel PP wybrała się autorka bloga MagnesZpodrozy.pl, którą najbardziej zachwyciła malownicza Scilla. Według mitologii greckiej to właśnie na tamtejszych klifach miał mieszkać potwór morski Skylla, czyhający na przepływających żeglarzy. Dzisiejsza Scilla zachwyca wspaniałymi zachodami słońca i niezwykłą plażą, z której można podziwiać majestatyczny zamek Ruffo. Wybierz się w podróż śladem autorki bloga MagnesZpodrozy.pl i zachwyć się wąskimi uliczkami miasta oraz odkryj Chianaleę, rybacką dzielnicę Scilli.

Niezapomniana wycieczka do Kalabrii

Kalabria jest regionem administracyjnym o powierzchni 15 079 km2, który składa się z pięciu prowincji zlokalizowanych między Morzem Tyrreńskim i Morzem Jońskim. Wycieczka do Włoch z Travel PP obfituje w zachwycające krajobrazy: piaszczyste plaże, parki narodowe, wzniesienia pogórza apenińskiego czy zabytki pochodzące z różnych epok. Najsłynniejszym miastem Kalabrii jest Tropea, która słynie z klifu wznoszącego się 50 m n.p.m. oraz wspaniałych widoków i urozmaiconej linii brzegowej. Z kolei w mieście Reggio di Calabria urodził się słynny projektant Gianni Versace, dlatego wyjazd do Włoch z Travel PP będzie też niezapomnianym wydarzeniem dla miłośników mody.