Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Łukasz Trusz / KOLUMBIA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Łukasz Trusz / KOLUMBIA
Łukasz Trusz / KOLUMBIA

Łukasz Trusz / KOLUMBIA

Łukasz Trusz – na co dzień inżynier związany z telekomunikacją i mediami. Po godzinach zwiedza, fotografuje, smakuje i szuka swojego miejsca na Ziemi. Zdjęciami i wrażeniami dzieli się na blogu www.zPodrozy.pl

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


„Moim życiowym motto jest 'Podróżować to żyć' (H.Ch.Andersen). Pasję do podróżowania odziedziczyłem po tacie, wysysając ją z mlekiem matki. Miejscem na Ziemi, które najbardziej mnie zachwyciło, jest Kolumbia.

Dlaczego skradła moje serca? Ponieważ sprawiła, że pierwszy raz poczułem się wolnym człowiekiem. Można tam robić wszystko na co ma się ochotę, pod warunkiem, że nie wpływa się w negatywny sposób na inne osoby. Piękny jest fakt, że ludzie potrafią się cieszyć z małych rzeczy, i mimo iż czasem sami mają niewiele, potrafią oddać obcym niemalże serce na dłoni.”

– Łukasz Trusz

 

Niezapomniana wycieczka do Kolumbii z Travel PP

Kolumbia zajmuje drugie miejsce na świecie, zaraz za Brazylią, pod względem bioróżnorodności. To idealne miejsce dla miłośników przyrody – można tutaj zobaczyć mnóstwo gatunków zwierząt i roślin, w tym przepięknych orchidei. Na terenie kraju znajduje się 59 parków narodowych, które różnią się klimatem i ekosystemem. Łukasz Trusz podkreśla, że łącznie zajmują one ponad 10% powierzchni Kolumbii. Wytyczono w nich szlaki turystyczne, podczas wędrówki możesz więc fotografować dziką przyrodę i malownicze krajobrazy.

Atrakcje Kolumbii, które trzeba zobaczyć!

Jeśli lubisz odpoczywać na łonie natury, wybierz się do Parku Narodowego Serranía de la Macarena. Znajduje się w nim Caño Cristales, określana „Rzeką Pięciu Kolorów”. Znajdujące się w niej glony potrafią zmienić barwę wody z niebieskiego na żółty, czerwony, czy zielony. Oprócz tego powinieneś odwiedzić Muzeum Złotaw Bogocie. Kolekcja liczy aż 30 tysięcy eksponatów z tego cennego kruszcu. Perełką jest największy na świecie nieoszlifowany szmaragd.

Co warto wiedzieć przed wyjazdem do Kolumbii z Travel PP?

Zastanawiasz się, jakie atrakcje czekają na Ciebie w czasie wycieczki do Kolumbii z Travel PP? Jeśli lubisz nurkować, koniecznie odwiedź dwie wyspy – Santa Catalina i Providencia. To idealne miejsca, aby odkryć piękno rafy koralowej. Jak przygotować się do wyjazdu do Kolumbii z Travel PP? Jeśli podróżujesz w celach turystycznych, a planowany pobyt nie przekracza 90 dni, nie potrzebujesz wizy. Łukasz Trusz przypomina, że długość wakacji uzależniona jest od decyzji funkcjonariusza, który wbija pieczątkę do paszportu i podaje termin wyjazdu z kraju.