Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Łukasz Trusz / BOMBAJ

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Łukasz Trusz / BOMBAJ

Łukasz Trusz / BOMBAJ

Łukasz Trusz – na co dzień inżynier związany z telekomunikacją i mediami. Po godzinach zwiedza, fotografuje, smakuje i szuka swojego miejsca na Ziemi. Zdjęciami i wrażeniami dzieli się na blogu www.zPodrozy.pl

"Mieszkańcy Dhobi Ghat, czyli największej pralni na świecie. To niezwykłe miejsce znajduje się w Bombaju (Indie). Codziennie około 7 000 osób (zwanych dhobis) na świeżym powietrzu chłosta, szoruje, farbuje i wybiela ubrania, następnie suszy na linach, starannie prasuje i przenosi do różnych części miasta.

W tym miejscu prane są brudy pochodzące z całego miasta. Z usług pralni korzystają nie tylko prywatne osoby, ale również szpitale, hotele, kluby, restauracje, sprzedawcy odzieży, dekoratorzy ślubni i firmy cateringowe, a także sąsiednie pralnie. Większość osób nie tylko pracuje, ale także tu mieszka”.

– Łukasz Trusz