Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirator TPP

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Łukasz i Paulina Łysikowscy / ANGKOR

Łukasz i Paulina Łysikowscy / ANGKOR

Prowadzą dziennik z podróży i poradnik dla chcących odwiedzić opisywane przez nich miejsca https://1000stronswiata.wordpress.com/

"Spośród wielu miejsc budzących zachwyt i chęć zobaczenia, są takie, które absolutnie dominują nad innymi i znajdują się na szczycie podróżniczej listy marzeń.

Dla nas takim miejscem był Angkor – jedna z najznakomitszych atrakcji archeologicznych na całej ziemi.

Kambodżański kompleks świątyń to najpiękniejsze miejsce, jakie mieliśmy przyjemność widzieć na własne oczy. Kiedykolwiek. Nieprawdopodobnych rozmiarów świątynie, spektakularne ruiny pozwalające przenieść się w czasie o kilkaset lat wstecz, niepowtarzalny klimat i tworzące się w naszych głowach wyobrażenia o ludziach zamieszkujących na tych terenach. To wszystko składa się na niepodrabialne przeżycia.

Angkor nas całkowicie porwał i pozostawił po sobie żywe wspomnienia, do których uwielbiamy wracać. Koniecznie pamiętajcie o tym miejscu planując podróż do Azji Południowo-Wschodniej. Gwarantujemy, że będziecie zachwyceni!”

– Łukasz i Paulina Łysikowscy