Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Lewis Broome & Christie Hill / NOWA ZELANDIA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Lewis Broome & Christie Hill / NOWA ZELANDIA

"Jedną z najbardziej inspirujących destynacji podróżując dookoła świata jest Nowa Zelandia. Ten piękny kraj zapoczątkował naszą miłość do fotografii,

bo zdjęcia stamtąd są naprawdę nieziemskie. Tak jak życzliwi ludzie, bardzo popularna kultura kafejek, unikatowa spuścizna Maorysów, przyroda Nowej Zelandii i szeroko dostępne geologiczne cuda – jest to miejsce, o którym nie da się zapomnieć! Jeżeli chcecie śledzić nasze przygody i się nimi zainspirować, zapraszamy na nasze strony: www.instagram.com/thenomadicpear, www.facebook.com/TheNomadicPear.”
/Zdjęcie zrobione w Ben Lomond saddle, Queenstown, Nowa Zelandia./

– Lewis Broome & Christie Hill

 

Dlaczego warto zdecydować się na wyjazd do Nowej Zelandii z Travel PP? 

Państwo wyspiarskie, zlokalizowane na południowo-zachodnim Pacyfiku, często kojarzy się nam z filmami z cyklu „Władca Pierścieni”, które kręcone były w tym malowniczym zakątku świata. Nowa Zelandia przyciąga turystów malowniczymi krajobrazami, lodowcowymi szczytami, wybuchającymi gejzerami, bogatą roślinnością i termalnymi źródłami. Na wyspach wulkanicznych znajdują się niepowtarzalne jaskinie, a także Błękitne Jezioro (najczystsze na świecie). Wycieczka do Nowej Zelandii z Travel PP to doskonała propozycja dla trekkingowców.

Nowa Zelandia – wakacje blisko natury

Lewis Broome & Christie Hill przypominają, że symbolem Nowej Zelandii jest ptak kiwi, który występuje tylko w tym regionie. W kraju wyspiarskim niemal 75% roślinności jest endemiczna, co oznacza, że nie zobaczymy jej w innych zakątkach świata. Do ciekawych przedstawicieli ptaków zaliczamy wspomniane wcześniej kiwi, a także takahe i papugi – kakapo oraz kea. 

Jak zorganizować wyjazd do Nowej Zelandii z Travel PP?

Jeśli wakacje nie przekroczą 90 dni, nie potrzebujesz wizy. Kiedy najlepiej wybrać się na wycieczkę do Nowej Zelandii z Travel PP? Zaplanuj urlop na październik–kwiecień, pamiętaj tylko, że w grudniu i styczniu przypada sezon turystyczny. Jeśli nie lubisz tłoku, lepiej zrezygnuj z wyjazdu w okresie świątecznym. Nowa Zelandia jest jednym z miejsc najbardziej oddalonych od Polski, dlatego przygotowanie do wycieczki do Nowej Zelandii z Travel PP może być nie lada wyzwaniem. Lewis Broome & Christie Hill radzą, aby do bagażu głównego schować ubrania i drobiazgi, które nie przejdą kontroli bagażu podręcznego. W nim z kolei powinien znaleźć się sprzęt elektroniczny, opaska na oczy, słuchawki i aspiryna.