Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Klaudia Grabarczyk / TAVIRA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Klaudia Grabarczyk / TAVIRA

Klaudia Grabarczyk / TAVIRA

Zakochana w polskim wybrzeżu i Luksemburgu, zawodowo zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników @K&K Media Consulting. Niedawno powróciła do swojego hobby z dzieciństwa – rysowania i zapisała się do Szkoły Rysunku Klasycznego.

"Masz ochotę na niezapomniane wakacje? Bajeczne portugalskie miasteczko, położone w zachodniej części Algarve u ujścia rzeki Gilão do Oceanu Atlantyckiego spełni Twoje oczekiwania.

Charakterystyczne dachy domów (tesouro), które podczas intensywnych deszczów ułatwiają spływanie wody. Liczne kościoły pochodzące z różnych okresów historycznych, ruiny dawnego mauretańskiego zamku oraz zabytkowy Most Rzymski na rzece Gilão. Malownicze długie, piaszczyste plaże i czyste morze są uzupełnieniem pełnego relaksu i wypoczynku w tym miejscu. Do tego magiczne drzewa owocowe pełne owoców pomarańczy.”

– Klaudia Grabarczyk