Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Klaudia Grabarczyk / GOA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Klaudia Grabarczyk / GOA

Klaudia Grabarczyk / GOA

Zakochana w polskim wybrzeżu i Luksemburgu, na codzień zajmuje się wsparciem w zmianie zawodowej, realizuje procesy rekrutacyjne pod rozwijanym przez siebie brandem @ChangeIT , a w wolnych chwilach podróżuje rozwijając się i inspirując życiem w zmianie.

"Spełnienie marzeń wielu... ciepło, kolorowo i bardzo relaksująco.

Położony na południowo-zachodnim wybrzeżu najmłodszy stan Indii jest dla nas Europejczyków doskonałym miejscem do wypoczynku. Tak blisko natury, że już bardziej nie można, na najlepszych na świecie plażach i z moim ulubionym niebiańskim widokiem na morze. Goa to była prowincja portugalska, której dziedzictwo widać i czuć na każdym kroku. W jej licznych kościołach i kaplicach, ale też w starych portugalskich domach. Połączenie stylów orientalnego i europejskiego. A w głębi lądu tropikalna dżungla z mnóstwem zabytków i plantacji przypraw. Ja jednak wybrałam pełen reset na białym piasku, w otoczeniu cieplutkiego morza. Do tej pory w pamięci mam ten istny raj na ziemi!”

– Klaudia Grabarczyk