Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Klaudia Grabarczyk / GOA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Klaudia Grabarczyk / GOA
Klaudia Grabarczyk / GOA

Klaudia Grabarczyk / GOA

Zakochana w polskim wybrzeżu i Luksemburgu, na codzień zajmuje się wsparciem w zmianie zawodowej, realizuje procesy rekrutacyjne pod rozwijanym przez siebie brandem @ChangeIT , a w wolnych chwilach podróżuje rozwijając się i inspirując życiem w zmianie.

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Spełnienie marzeń wielu... ciepło, kolorowo i bardzo relaksująco.

Położony na południowo-zachodnim wybrzeżu najmłodszy stan Indii jest dla nas Europejczyków doskonałym miejscem do wypoczynku. Tak blisko natury, że już bardziej nie można, na najlepszych na świecie plażach i z moim ulubionym niebiańskim widokiem na morze. Goa to była prowincja portugalska, której dziedzictwo widać i czuć na każdym kroku. W jej licznych kościołach i kaplicach, ale też w starych portugalskich domach. Połączenie stylów orientalnego i europejskiego. A w głębi lądu tropikalna dżungla z mnóstwem zabytków i plantacji przypraw. Ja jednak wybrałam pełen reset na białym piasku, w otoczeniu cieplutkiego morza. Do tej pory w pamięci mam ten istny raj na ziemi!”

– Klaudia Grabarczyk

 

Dlaczego warto jechać na Goa?

Zastanawiasz się, czy wybrać się na wycieczkę na Goa z Travel PP? To jeden z najmniejszych, ale jednocześnie najpiękniejszych stanów Indii. Położony jest na zachodnim wybrzeżu Półwyspu Indyjskiego i słynie z piaszczystych plaż, słońca i luksusowych hoteli. Klaudia Grabarczyk podkreśla, że kolonialne ślady Portugalczyków widoczne są nie tylko w architekturze, lecz także stylu życia, kuchni czy kulturze.

Goa – tropikalny raj na ziemi

Planujesz wyjazd na Goa z Travel PP? Sprawdź, jakich atrakcji nie możesz przegapić! Goa ma ponad 100 km linii brzegowej, dlatego jest idealnym miejscem dla osób, które marzą o beztroskim odpoczynku. Oprócz tego możesz spróbować pysznych dań regionalnych, takich jak rybne curry, sorpetel (gulasz wieprzowy) i vindaloo (najostrzejsza wersja indyjskiego curry). Jeśli chcesz się zrelaksować, wybierz się na masaż ajurwedyjski. Możesz również udać się na jogę, aby rozwinąć się duchowo.

Co robić na wycieczce na Goa z Travel PP?

Możesz zażywać kąpieli w turkusowych wodach Morza Arabskiego, popływać kajakiem, wybrać się na targ z pamiątkami czy bawić się w lokalnych barach. Jeśli lubisz gotować, zapisz się na kurs kuchni indyjskiej. Lubisz spędzać czas na łonie natury? W takim razie wybierz się do Parku Narodowego Anshi. Możesz tutaj zobaczyć słonie indyjskie, tygrysy bengalskie i czarne pantery. Kiedy zdecydować się na wyjazd na Goa z Travel PPKlaudia Grabarczyk radzi, żeby zaplanować urlop w okresie marzec-maj, wówczas jest najcieplej. To kameralny, ale jednocześnie intrygujący zakątek Indii, w którym na pewno nie będziesz się nudzić