Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Kinga Bielejec / KANADA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Kinga Bielejec / KANADA
Kinga Bielejec / KANADA

Kinga Bielejec / KANADA

Znajomi śmieją się, że najpierw mnie słychać, dopiero potem widać. Faktycznie – mówię dużo i głośno (mam 160 cm wzrostu). Jednak staram się, żeby to o czym mówię (i piszę na www.gadulec.me) było ciekawe oraz inspirujące. Uwielbiam ludzi. Od dziecka moją pasją są podróże. Niedawno wróciłam z 7-miesięcznej wyprawy po Ameryce Północnej: wraz z partnerem, przemierzyliśmy Kanadę, Meksyk, Kubę oraz kraje Ameryki Centralnej. Mam słabość do tajskiej kuchni, cappuccino oraz naszych pięknych Mazur. Studiowałam we Wrocławiu, ale większość życia spędziłam w Katowicach (niestety po śląsku znam tylko kilka słów).

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"To dość rzadko wybierany kierunek wakacji, szczególnie przez Polaków. Wielka szkoda, bo to jeden z najbardziej niesamowitych krajów, które kiedykolwiek odwiedziłam.

Ogromne przestrzenie, dzikie zwierzęta, niekończące się lasy, oszałamiające góry oraz mieszkańcy z całego świata – to tylko część zalet tego państwa. Szczególnie wyspa Vancouver oraz Góry Skaliste (Park Narodowy Banff czy Jasper) to miejsca, w których nie da się nie zakochać.”

– Kinga Bielejec

 

Urlop w Kanadzie – czy to dobry pomysł?

Szukasz fascynującego, ale niedocenianego kierunku na wakacje? Kinga Bielec zachęca do wyjazdu do Kanady z Travel PP. Kraj słynie ze zjawiskowych krajobrazów i ustronnych zakątków, ale nie możemy też zapominać o tętniących życiem miastach. Do Kanady koniecznie powinny wybrać się osoby, które chcą odkryć cuda natury.

Atrakcje w Kanadzie

Park Banff jest jedną z najciekawszych atrakcji Kanady, znajduje się w jej zachodniej części. Przede wszystkim warto wybrać się nad piękne, turkusowe Moraine Lake. Park Banff został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Panują tutaj idealne warunki do wspinaczki. Podczas spaceru możesz natknąć się na ośnieżone skały, pola lodowcowe, spadziste wodospady, lodowce, a nawet gorące źródła. Jeśli jednak nie lubisz tłumów, zrezygnuj z wycieczki do Kanady z Travel PP w lipcu i sierpniu. Możesz zaplanować urlop w czerwcu lub wrześniu.

Co warto wiedzieć przed wyjazdem do Kanady z Travel PP?

Niezależnie od tego, czy planujesz wyjazd do Kanady z Travel PP w celu turystycznym, czy biznesowo, nie potrzebujesz wizy, jeśli Twój pobyt nie przekracza 90 dni. Musisz mieć jednak przy sobie paszport biometryczny, a także połączoną z nim Elektryczną Autoryzację Podróży (eTA).

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki po Kanadzie z Travel PP? Na Twojej liście powinien znaleźć się wodospad Niagara, Park Narodowy Gros Morne i Zatoka Fundy. Miłośnikom sportów zimowych Kinga Bielec poleca ośrodek narciarski w Whistler. Dysponuje trasami narciarskimi o różnym stopniu trudności, dzięki czemu dopasujesz stok do swoich możliwości.