Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Kinga Bielejec / KANADA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Kinga Bielejec / KANADA

Kinga Bielejec / KANADA

Znajomi śmieją się, że najpierw mnie słychać, dopiero potem widać. Faktycznie – mówię dużo i głośno (mam 160 cm wzrostu). Jednak staram się, żeby to o czym mówię (i piszę na www.gadulec.me) było ciekawe oraz inspirujące. Uwielbiam ludzi. Od dziecka moją pasją są podróże. Niedawno wróciłam z 7-miesięcznej wyprawy po Ameryce Północnej: wraz z partnerem, przemierzyliśmy Kanadę, Meksyk, Kubę oraz kraje Ameryki Centralnej. Mam słabość do tajskiej kuchni, cappuccino oraz naszych pięknych Mazur. Studiowałam we Wrocławiu, ale większość życia spędziłam w Katowicach (niestety po śląsku znam tylko kilka słów).

"To dość rzadko wybierany kierunek wakacji, szczególnie przez Polaków. Wielka szkoda, bo to jeden z najbardziej niesamowitych krajów, które kiedykolwiek odwiedziłam.

Ogromne przestrzenie, dzikie zwierzęta, niekończące się lasy, oszałamiające góry oraz mieszkańcy z całego świata – to tylko część zalet tego państwa. Szczególnie wyspa Vancouver oraz Góry Skaliste (Park Narodowy Banff czy Jasper) to miejsca, w których nie da się nie zakochać.”

– Kinga Bielejec