Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Katarzyna Łazarowicz / GAUSTATOPPEN

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Katarzyna Łazarowicz / GAUSTATOPPEN

Katarzyna Łazarowicz / GAUSTATOPPEN

Komunikacja i działania marketingowe są elementem jej działań zawodowych (lazarowicz.pl). Fascynują ją podróże zarówno po Polsce, jak i po całym świecie. Od trzech lat łączy je z uprawianiem sportu i startem w zawodach triathlonowych.

"Zdecydowanie jedna z piękniejszych gór w Norwegii, z której szczytu 1883 m n.p.m. w pogodny dzień można zobaczyć nawet jedną szóstą Norwegii.

Wchodziliśmy najbardziej popularnym i doskonale oznaczonym czerwoną literą „T” szlakiem , który zaczyna się w okolicach dużego parkingu Stavsro. Trasa w obie strony wynosi 9 km, a pewną niedogodnością są na niej ruchome kamienie. Niezwykle ciekawe są te o wzorach falowych, pochodzące z okresu gdy góra znajdowała się na dnie oceanu. Droga w obie strony zajęła nam 3,5 h. Na górze znajduje się małe schronisko, w którym można wypić filiżankę kawy i zjeść przepyszne gofry. W lecie na szczyt kursuje kolejka górska, zbudowana we wnętrzu góry. Gaustabanen została uruchomiona w okresie zimnej wojny przez NATO. Na szczyt należy zabrać ze sobą dodatkowe, najlepiej przeciwdeszczowe ubrania, czapkę i rękawiczki, ponieważ pogoda potrafi być bardzo kapryśna i wieje mocny wiatr. W okolicy znajdują się popularne stoki narciarskie i klimatyczne domki z dachami porośniętymi trawą w okresie letnim.”

– Katarzyna Łazarowicz