Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Katarzyna Łazarowicz / EIDFJORD

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Katarzyna Łazarowicz / EIDFJORD

Katarzyna Łazarowicz / EIDFJORD

Komunikacja i działania marketingowe są elementem jej działań zawodowych (lazarowicz.pl). Fascynują ją podróże zarówno po Polsce, jak i po całym świecie. Od trzech lat łączy je z uprawianiem sportu i startem w zawodach triathlonowych.

"Eidfjord jest wyjątkowy miejscem na mapie Norwegii.

Z jednej strony możesz spędzić tu niezwykle aktywnie czas, a z drugiej odpocząć ciesząc się wszechobecną naturą. Znajdują się tu ślady ludzkości sprzed 4000 lat, dlatego Eidfjord i wodospad Vøringsfossen są jednym z najbardziej atrakcyjnych i nietuzinkowych miejsc. Lato w Eidfjord jest bardzo intensywne. Wszystko żyje, a malownicza natura i uśmiechnięci ludzie dają poczucie nieograniczonej wolności, bycia w harmonii z naturą, kulturą miejsca, współtowarzyszami podróży, jak i ostatecznie samym sobą. Reset otrzymuje się tutaj w pakiecie. Do tego niesamowita możliwość odkrywania i czerpania przyrody, radość z pływania w fiordzie, słońce a czasem przelotny deszcz, wycieczki rowerowe lub piesze. Eidfjord jest też doskonałą bazą wypadową krótkich wypraw do fiordów, wodospadów, Bergen, Voss, Geilo lub na płaskowyż górski Hardangervidda. Już na początku podróż samochodem z portowego Bergen to niezwykle malownicze 150 km z zapierającymi dech widokami oraz przejazd przez 50 tuneli, z czego niektóre mają nawet 8 km długości i spore rondo na środku trasy… ”

– Katarzyna Łazarowicz