Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Kasia Tutko / HISZPANIA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Kasia Tutko / HISZPANIA

Kasia Tutko / HISZPANIA

Moją największą pasją są podróże. Lubię także pisać, robić zdjęcia i czytać książki na temat psychoterapii. Od 2,5 roku prowadzę bloga podróżniczego polaczkropki.pl  Moim ulubionym krajem jest Hiszpania,  ale wysoko na liście znajduje się także USA. Moją ulubioną formą podróżowania są roadtripy. Wolę spędzać czas na łonie natury, ale klimatyczne miasteczka nie są mi obce. Podróżuje nawet gdy mam niewiele czasu i tu sprawdzają się city breaki.

"Hiszpanię zwiedzałam już na wiele różnych sposobów. Mieszkałam pół roku w Madrycie, gdzie odkrywałam ten kraj samotnie, w grupie, z chłopakiem i z rodziną. Mam wrażenie, że znam ją lepiej, niż Polskę ;-)

W Hiszpanii uwielbiam dźwięki języka hiszpańskiego, sangrie i pinchos’y. Mimo, że odwiedziłam już sporo miejsc w tym kraju, to lista cały czas się powiększa. Jestem pod ogromnym wrażeniem południa kraju, czyli gorącej Andaluzji. Tam stawiałam swoje pierwsze kroki w nauce hiszpańskiego oraz odkrywałam dużo popularnych miasteczek. Z przyjemnością wracam myślami do malowniczej Rondy, górzystej Granady i malutkiej Kordoby, gdzie spędziłam święta Wielkanocne. Jestem fanką także Kraju Basków. Surowe krajobrazy, górzyste tereny, pyszne jedzenie i całkiem inna kultura całkowicie do mnie przemawiają. Hiszpanię cenię także za tą różnorodność, wieczne słońce i optymistyczne podejście do życia.”

– Kasia Tutko