Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Kasia Tutko / HISZPANIA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Kasia Tutko / HISZPANIA
Kasia Tutko / HISZPANIA

Kasia Tutko / HISZPANIA

Moją największą pasją są podróże. Lubię także pisać, robić zdjęcia i czytać książki na temat psychoterapii. Od 2,5 roku prowadzę bloga podróżniczego polaczkropki.pl  Moim ulubionym krajem jest Hiszpania,  ale wysoko na liście znajduje się także USA. Moją ulubioną formą podróżowania są roadtripy. Wolę spędzać czas na łonie natury, ale klimatyczne miasteczka nie są mi obce. Podróżuje nawet gdy mam niewiele czasu i tu sprawdzają się city breaki.

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Hiszpanię zwiedzałam już na wiele różnych sposobów. Mieszkałam pół roku w Madrycie, gdzie odkrywałam ten kraj samotnie, w grupie, z chłopakiem i z rodziną. Mam wrażenie, że znam ją lepiej, niż Polskę ;-)

W Hiszpanii uwielbiam dźwięki języka hiszpańskiego, sangrie i pinchos’y. Mimo, że odwiedziłam już sporo miejsc w tym kraju, to lista cały czas się powiększa. Jestem pod ogromnym wrażeniem południa kraju, czyli gorącej Andaluzji. Tam stawiałam swoje pierwsze kroki w nauce hiszpańskiego oraz odkrywałam dużo popularnych miasteczek. Z przyjemnością wracam myślami do malowniczej Rondy, górzystej Granady i malutkiej Kordoby, gdzie spędziłam święta Wielkanocne. Jestem fanką także Kraju Basków. Surowe krajobrazy, górzyste tereny, pyszne jedzenie i całkiem inna kultura całkowicie do mnie przemawiają. Hiszpanię cenię także za tą różnorodność, wieczne słońce i optymistyczne podejście do życia.”

– Kasia Tutko

 

Dlaczego warto pojechać na wycieczkę do Hiszpanii z Travel PP?

Kraj przyciąga turystów nie tylko piękną pogodą i wyśmienitą kuchnią, lecz także imponującymi zabytkami, rajskimi zakątkami i fascynującym folklorem. Na uwagę zasługuje też dobrze rozwinięta infrastruktura, która znacznie ułatwia podróżowanie. Kiedy wybrać się na wycieczkę do Hiszpanii z Travel PP? Jeśli lubisz upały, wybierz się na wakacje w miesiącach czerwiec-sierpień.

Co warto odwiedzić podczas wyjazdu do Hiszpanii z Travel PP?

Kasia Tutko zachęca do odwiedzenia górzystej Grenady, czyli najpiękniejszego miejsca Andaluzji. Zespół pałacowo-ogrodowy Alhambra to obowiązkowy punkt wycieczki po regionie. Nazywane jest ono perłą arabskiej architektury, poza imponującą wielkością i malowniczym położeniem zachwyca również wszechobecnymi zdobieniami. Oprócz tego możesz przespacerować się po orientalnym ogrodzie. Kasia Tutko przypomina, żeby podczas wizyty w Grenadzie zobaczyć Kaplicę Królewską, Dzielnicę Albaicín, Calle Calderería Nueva, nazywaną małym Marokiem, a także Catedral de Santa María de la Encarnación, będącą pierwszym kościołem renesansowym w Hiszpanii.

Jakie atrakcje czekają na Ciebie podczas wyjazdu do Hiszpanii z Travel PP?

Kraj liczy 5000 km linii brzegowej z rozsianymi wzdłuż niej piaszczystymi plażami. Oprócz tego kusi turystów urokliwymi zatoczkami, pięknymi górami i licznymi plażami. Miłośnicy zabytków powinni zobaczyć Wielki Meczet w Kordobie, Katedrę Najświętszej Maryi Panny w Sewilli, czy Sagrada Familia w Barcelonie. Hiszpania spodoba się również miłośnikom sportów zimowych. Na narty lub snowboard możesz wybrać się do takich ośrodków jak Sierra Nevada, Formigal, La Molina lub Masella.