Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Kasia & Paweł TheyAway.pl / PERUWIAŃSKA AMAZONIA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Kasia & Paweł TheyAway.pl / PERUWIAŃSKA AMAZONIA

Kasia & Paweł TheyAway.pl / PERUWIAŃSKA AMAZONIA

Dwa razy rzucali pracę, aby móc wyjechać w kilkumiesięczne podróże i spełniać swoje backpackerskie marzenia. Razem odwiedzili ponad 13 krajów w obu Amerykach i właśnie tą część świata pokochali najbardziej.  Jeśli też uwielbiasz dalekie podróże zajrzyj na ich bloga TheyAway.pl

"Wyobraźcie sobie wyjazd na ogromną działkę, gdzie zielona roślinność jest sto razy bardziej bujna, wszystko ma kolce albo jad a mrówki wyglądają jak powiększone przez lupę.

Nocą odgłosy owadów nie dają spać a rano budzi Was dźwięk przypominający odrzutowiec – to tylko wyjce ogłaszające zajęcie terytorium ? Taka właśnie jest Amazonia!

W rezerwacie Tambopata w peruwiańskiej części Amazonii spędziliśmy pięć dni i cztery noce. Dzięki lokalnemu przewodnikowi udało nam się zobaczyć niesamowite gatunki: tarantule, kajmany, papugi, żółwie, małpy, piranie i palmy “idące” w stronę bardziej oświetlonych miejsc na wyrastających dodatkowych pniach. Natura pokazała nam w Amazonii swoje piękno i bogactwo w całej swojej okazałości i nigdy nie czuliśmy się bliżej niej.

Spanie w środku dżungli bez elektryczności i zasięgu, nierówna walka z komarami i jedzenie żywych robaków to tylko część przygód, które zafundowała nam Amazonia ? Po kolejną dawkę emocji na pewno jeszcze kiedyś tam wrócimy…”

– Kasia & Paweł TheyAway.pl