Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Kasia, Jarek & Weronika Zerbe / TENERYFA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Kasia, Jarek & Weronika Zerbe / TENERYFA

Kasia, Jarek & Weronika Zerbe / TENERYFA

Rodzina, która tylko aktywnie spędza czas i wypoczywa. Podczas wakacji lubią poznawać lokalne, a nie turystycznie, „zdeptane” szlaki. Po swojemu odkrywają najciekawsze miejsca. Teneryfa to ich pierwsza „iberyjska” przygoda, ale na pewno nie ostatnia 🙂

"Teneryfa to największa, najbardziej znana i najwyższa z wysp kanaryjskich. Bardzo urozmaicona krajobrazowo, od gór do oceanu w zasięgu naszego wzroku.

Całe mnóstwo atrakcji, od sennych i klimatycznych miasteczek, aż po mrożące krew w żyłach przejażdżki górskimi serpentynami. Oczywiście najlepsza formuła zwiedzenia całej tej niezwykłej wyspy to wynajęcie samochodu z dobrą mapą, co jest równoznaczne z nieograniczoną wolnością i niezależnością. Jako bazę warto wybrać południe wyspy ze względu na najlepszą pogodę, zawsze błękitne niebo i pełne słońce.”

– Kasia, Jarek & Weronika Zerbe