Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Kasia, Jarek & Weronika Zerbe / TENERYFA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Kasia, Jarek & Weronika Zerbe / TENERYFA
Kasia, Jarek & Weronika Zerbe / TENERYFA

Kasia, Jarek & Weronika Zerbe / TENERYFA

Rodzina, która tylko aktywnie spędza czas i wypoczywa. Podczas wakacji lubią poznawać lokalne, a nie turystycznie, „zdeptane” szlaki. Po swojemu odkrywają najciekawsze miejsca. Teneryfa to ich pierwsza „iberyjska” przygoda, ale na pewno nie ostatnia 🙂

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Teneryfa to największa, najbardziej znana i najwyższa z wysp kanaryjskich. Bardzo urozmaicona krajobrazowo, od gór do oceanu w zasięgu naszego wzroku.

Całe mnóstwo atrakcji, od sennych i klimatycznych miasteczek, aż po mrożące krew w żyłach przejażdżki górskimi serpentynami. Oczywiście najlepsza formuła zwiedzenia całej tej niezwykłej wyspy to wynajęcie samochodu z dobrą mapą, co jest równoznaczne z nieograniczoną wolnością i niezależnością. Jako bazę warto wybrać południe wyspy ze względu na najlepszą pogodę, zawsze błękitne niebo i pełne słońce.”

– Kasia, Jarek & Weronika Zerbe

 

Czy wyjazd na Teneryfę z Travel PP to dobry pomysł?

Teneryfa jest idealnym miejscem dla osób, którym zależy na pięknej pogodzie i wspaniałych widokach. Oprócz tego możesz skosztować tutaj pysznego jedzenia. Kasia, Jarek & Weronika nakłaniają do spróbowania owoców morza, paelli i dań z kiełbasą chorizo. Gwarantujemy, że churros (nazywane również hiszpańskimi pączkami) i sangria również zaspokoją Twoje podniebienie. Wyjazd na Teneryfę z Travel PP to gwarancja pięknego pogody i udanego urlopu. Nic więc dziwnego, że wiele osób wybiera ten kierunek na wakacje.

Kiedy jechać na wycieczkę na Teneryfę z Travel PP?

Klimat na wyspie jest przyjemny i suchy przez cały rok. Kasia, Jarek & Weronika Zerbe twierdzą, że jeśli szukasz odskoczni od jesiennej szarugi w Polsce, wybierz się na urlop w listopadzie. Możesz także wyjechać w grudniu lub styczniu, ponieważ zimy na Teneryfie są ciepłe i łagodne.

Co można robić na wycieczce na Teneryfę z Travel PP?

Wulkan Teide jest główną atrakcją wyspy, aby dostać się na szczyt, skorzystaj z kolejki linowej lub wybierz się na wyprawę trekkingową. Trasa ma długość 9 km, co nie powinno sprawiać problemu nawet początkującym wędrowcom. Oprócz tego powinieneś wybrać się na wycieczkę do Parku Narodowego Teide, który został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Niektóre miejsce sprawiają, że możemy poczuć się tak, jakbyśmy byli na Marsie. Za wyjątkiem czerwonych skał z lawy wulkanicznej nie zobaczymy żadnej roślinności. Podczas wakacji na Teneryfie musisz również zobaczyć Los Gigantes. To ogromne klify, które znajdują się na zachodnim wybrzeżu. Wznoszą się one nad oceanem, na wysokość 300-600 m.