Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirator TPP

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Kasia Jamróz / GÓRY IZERSKIE

Kasia Jamróz / GÓRY IZERSKIE

Od lat prowadzi trekkingi górskie na całym świecie i krajoznawstwo. Prowadzi szkolenia z turystyki górskiej zimowej i letniej. A na co dzień uprawia zdrowe gotowanie i przetwory domowej roboty. Swój raj na ziem znalazła w Furmanowej, skąd planuje i resetuje się przed kolejnymi wyprawami.

Zdjęcie i relacje ze swoich wypraw zamieszcza na FB @kasia.jamroz.14 lub @WariantS

"Góra jest Kobietą! A Kobiety są w górach. Czas w Sudetach! Góry Izerskie i wielogodzinne wędrówki, na nartach, na rakietach śnieżnych albo po prostu w butach!

Nie tylko dla mężczyzn, teraz to kobiety, matki, żony zrzucają szpilki i znajdują czas na pasje, na góry, dla siebie. Byle do przodu w ciszy, w słońcu, czasem w chmurach, czy nocą przy świetle czołówki. Taki zimowy, podniebny spacer. Dla nabrania dystansu do siebie, swoich oczekiwań i niesamowitego resetu. Polana Maliszewskiego – Kopalnia Stanisław – Cicha Równina – Polana Jakuszycka lub Polana Jakuszycka – Rozdroże pod Cichą Równią – Hala Izerska – Orle – Polana Jakuszycka. Weekend intensywny dla ciała, odpoczynek dla głowy z nagrodą słynnymi naleśnikami w Chacie Górzystów. Czego chcieć więcej! Wszystkim Kobietom życzę tak pięknych chwil!”

– Kasia Jamróz