Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Kasia Jamróz / FLORENCJA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Kasia Jamróz / FLORENCJA

Kasia Jamróz / FLORENCJA

Od lat prowadzi trekkingi górskie na całym świecie i krajoznawstwo. Prowadzi szkolenia z turystyki górskiej zimowej i letniej. A na co dzień uprawia zdrowe gotowanie i przetwory domowej roboty. Swój raj na ziem znalazła w Furmanowej, skąd planuje i resetuje się przed kolejnymi wyprawami.

Zdjęcie i relacje ze swoich wypraw zamieszcza na FB @kasia.jamroz.14 lub @WariantS

"Serce Toskanii i miasto przeciągów! Przed sezonem kolejki do muzeów, restauracji wcale nie mniejsze. A i pogoda nie lepsza ale...

spacerując z lokalnym przewodnikiem po bazylice Santa Croce można dowiedzieć się, że Gioacchino Rossini to tak naprawdę był muzykującym kucharzem, Michelangelo nie spoczywa w swoim grobowcu tylko w ołtarzu obok, a wygnany przez Florentczyków Dante Alighieri pośmiertnie macha z Rawenny i nie uśmiecha mu się powrót, bo wydali na niego karę śmierci! Barbarzyńcy. I zawsze jest tu dobra pora na pizzę, pastę, panini i pyszne lody tuż przy słynnym moście Ponte Vecchio.”

– Kasia Jamróz