Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Karolina Hamerla / ILHA CUTIATA ACU

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Karolina Hamerla / ILHA CUTIATA ACU
Karolina Hamerla / ILHA CUTIATA ACU

Karolina Hamerla / ILHA CUTIATA ACU

Kochająca mama i ciekawa świata istota, stad jej pasja do podróży. W swoim 40-letnim życiu zwiedziła prawie całą Europę i wiele krajów Ameryki Południowej. Jednak jej serce skradła Brazylia i tam najchętniej powraca. Na co dzień konsultant, nauczyciel i wykładowca. Ciągle w ruchu, dlatego łapie każdą wolną chwilę.

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Gdy już poznamy wszystkie atrakcje Rio de Janerio warto wybrać się na jedną z malowniczych i tropikalnych wysepek w okolicy.

Będzie to najlepsza opcja odpoczynku i rekreacji po intensywnym zwiedzaniu jednego z najpiękniejszych miast świata. Plaże, spacery, woda, snorkowanie i nurkowanie w niebiańskich warunkach mamy zagwarantowane. Już sam rejs z oddalonego o 160 km od Rio miasteczka Angra dos Reis na jedną z rajskich wysepek jest nie lada atrakcją. Dzisiaj każdy marzy o tym, by choć na chwilę uciec jak najdalej od cywilizacji. A przepis na udany dzień w takiej krainie szczęścia to prawie pusta plaża i krystalicznie czysta woda.”

– Karolina Hamerla

 

Oblicza Brazylii – Kraj pełen niespodzianek

Tętniące życiem miasta i dzika Amazonia, gorąca samba i melancholijna bossa nova, białe plaże i huczące wodospady Iguaçu. Największy kraj Ameryki Południowej, ukochana przez Karolinę Hamerlę Brazylia, ma wiele twarzy, a turyści chętnie co roku przybywają do niej, by odkryć ich jak najwięcej. Wycieczka do Rio de Janeiro na karnawał to dopiero początek niespodzianek, które Cię tu spotkają.

Nie tylko karnawał w Rio de Janeiro

Rio de Janeiro, bo od tego miasta zaczyna się wycieczka do Brazylii Travel PP, słynie z plaż, karnawału i Pomnika Chrystusa Odkupiciela. Jednak Rio to tylko jeden z wielu turystycznych przystanków w BrazyliiKarolina Hamerla zachęca, by udać się do leżącego 160 km dalej Agna dos Reis – miasteczka położonego na ponad 300 wyspach, idealnego do nurkowania, żeglowania i plażowania, gdzie łatwo uciec na chwilę od cywilizacji.

Dzika przyroda i muzyka klasyczna w Amazonii

Oczywiście, Angra dos Reis nie jest najdzikszym miejscem w Brazylii. Pomimo silnie rozwiniętej turystyki to Amazonia dzierży palmę pierwszeństwa, jeśli chodzi o dziewiczość przyrody. Zaskoczy Cię jednak, że po dzikiej Amazonce można… surfować. Podczas wycieczki do Brazylii, Travel PP zabierze Cię na spektakl w sercu Amazonii – w stolicy regionu, Manaus, znajduje się bowiem budynek opery.