Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Karolina Hamerla / ILHA CUTIATA ACU

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Karolina Hamerla / ILHA CUTIATA ACU

Karolina Hamerla / ILHA CUTIATA ACU

Kochająca mama i ciekawa świata istota, stad jej pasja do podróży. W swoim 40-letnim życiu zwiedziła prawie całą Europę i wiele krajów Ameryki Południowej. Jednak jej serce skradła Brazylia i tam najchętniej powraca. Na co dzień konsultant, nauczyciel i wykładowca. Ciągle w ruchu, dlatego łapie każdą wolną chwilę.

"Gdy już poznamy wszystkie atrakcje Rio de Janerio warto wybrać się na jedną z malowniczych i tropikalnych wysepek w okolicy.

Będzie to najlepsza opcja odpoczynku i rekreacji po intensywnym zwiedzaniu jednego z najpiękniejszych miast świata. Plaże, spacery, woda, snorkowanie i nurkowanie w niebiańskich warunkach mamy zagwarantowane. Już sam rejs z oddalonego o 160 km od Rio miasteczka Angra dos Reis na jedną z rajskich wysepek jest nie lada atrakcją. Dzisiaj każdy marzy o tym, by choć na chwilę uciec jak najdalej od cywilizacji. A przepis na udany dzień w takiej krainie szczęścia to prawie pusta plaża i krystalicznie czysta woda.”

– Karolina Hamerla