Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Karina Awarska / WENECJA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Karina Awarska / WENECJA
Karina Awarska / WENECJA

Karina Awarska / WENECJA

Dyplomowany fotograf. Od 10 lat w zawodzie. Autorka publikacji w gazetach oraz wystaw fotograficznych. Najbardziej lubi fotografować ludzi i pokazywać ich emocje, chętnie łączy to z podróżami. Kocha fotografować sportowców i zawody sportowe, a obecnie coraz częściej angażuje się w fotografie dla film: portrety, eventy, strony internetowe.

Więcej na www.karinaawarska.com

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Już kolejny rok nie mogę odmówić sobie obecności w największej fieście ulicznej w Europie.

W czasie karnawału Wenecja skrywa się pod niezwykłymi maskami i kostiumami, a na Plac Świętego Marka ściągają tłumy z całego świata. Tam można zobaczyć najpiękniejsze przebrania i oczywiście powstają najlepsze zdjęcia ? Wszyscy pragną wziąć udział w barwnym, roztańczonym i pełnym postaci w strojach z epoki spektaklu zwanym Carnevale.”

– Karina Awarska

 

Miasto zakochanych

Wenecja, romantyczne miasto idealne zarówno na weekendy wypad, jak i na dłuższy pobyt z drugą połówką. Poprzecinane kanałami miasto zachęca do zwiedzania swoich zabytków z gondoli lub tramwaju wodnego. Nastrojowe zakątki, klimatyczne sklepy i restauracje kuszą turystów zmęczonych tłumami przy głównych zabytkach miasta. Małe uliczki i mosty zachęcają do spacerów we dwoje i intymnych wyznań.

Plac Świętego Marka i szalony karnawał

Po romantycznych chwilach dobrze jest wrócić do świata, by zobaczyć bizantyjskie zabytki Wenecji. Na wspomnianym przez Karinę Awarską Placu Świętego Marka pysznią się jedna z najpiękniejszych świątyń we Włoszech – Bazylika św. Marka oraz gotycki Pałac Dożów. Co roku na placu odbywa się słynny karnawał z maskaradą. Zgodnie z poleceniem Kariny Awarskiej, to świetny moment na wykonanie doskonałych zdjęć pamiątkowych.

Wenecja – stolica sztuki

Co dwa lata w Wenecji ma miejsce jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń artystycznych na świecie. Mowa oczywiście o słynnym Weneckim Biennale Sztuki Współczesnej. Jeśli wybierasz się na wycieczkę do WenecjiTravel PP poleca udać się tam w terminie tego wydarzenia. Wystawy ze sztuką z całego świata są dostępne dla zwiedzających od kwietnia do listopada.