Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Karina Awarska / SŁOWACJA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Karina Awarska / SŁOWACJA

Karina Awarska / SŁOWACJA

Dyplomowany fotograf. Od 10 lat w zawodzie. Autorka publikacji w gazetach oraz wystaw fotograficznych. Najbardziej lubi fotografować ludzi i pokazywać ich emocje, chętnie łączy to z podróżami. Kocha fotografować sportowców i zawody sportowe, a obecnie coraz częściej angażuje się w fotografie dla film: portrety, eventy, strony internetowe.

"Po drugiej stronie Tatr czeka nas niezwykła przyroda, klimatyczne parki, tajemnicze zamki, ujmujące miasta oraz całkiem dobra kuchnia.

Podróżniczy raj na wyciągniecie ręki. Jednak z całej, powyższej listy atrakcji największe wrażenie zrobiła na mnie usytuowana na granicy Pienińskiego i Tatrzańskiego Parku Narodowego drewniana Ścieżka widokowa w Koronach Drzew Bachledka. Niecodzienny sposob, aby podziwiać florę i wspaniałą panoramę z wysokości 24 metrów. A z wieży widokowej (32 m) widać szczyty Tatr Bielskich, wyjątkową panoramę Pienin i malownicze Zamagurze. Dopełnieniem w odkrywaniu  najpiękniejszych słowackich krajobrazów z pewnością jest udział w zorganizowanym spływie Dunajcem. Poza wysłuchaniem  fascynujących opowieści i legend związanych z rzeką można w pełni nacieszyć oczy widokiem otaczających Pienin. W programie również zwiedzanie zamku w Niedzicy, zapory na Dunajcu oraz Parku Miniatur Podhala, Orawy i Spisza. Cały wyjazd to doskonały pomysł na wydłużony wakacyjny weekend.”

– Karina Awarska