Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Karina Awarska / MANAROLA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Karina Awarska / MANAROLA
Karina Awarska / MANAROLA

Karina Awarska / MANAROLA

Dyplomowany fotograf. Od 10 lat w zawodzie. Autorka publikacji w gazetach oraz wystaw fotograficznych. Najbardziej lubi fotografować ludzi i pokazywać ich emocje, chętnie łączy to z podróżami. Kocha fotografować sportowców i zawody sportowe, a obecnie coraz częściej angażuje się w fotografie dla film: portrety, eventy, strony internetowe.

Więcej na www.karinaawarska.com

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Urokliwa i romantyczna wioska Cinque Terre zbudowana na wysokiej skale 70 metrów nad poziomem Morza Liguryjskiego.

Do tego mały port z rampą dla łodzi, wielokolorowe domy z widokiem na morze, mały plac z restauracjami serwującymi świeżutkie owoce morza. Nie znajdziemy tu prawdziwej plaży do których jesteśmy przyzwyczajeni, ale jest tu jedno z najlepszych kąpielisk głębinowych. Zatoka jest pełna ryb, więc warto zabrać ze sobą sprzęt do nurkowania. Manarola wraz z Vernazza jest zarejestrowana wśród najpiękniejszych małych wiosek we Włoszech „I borghi piú belli d’Italia”.”

– Karina Awarska

 

Ukryte zakątki Liguryjskiej Riwiery

Zawieszona między Morzem Liguryjskim a górami Manarola to jedno z pięciu urokliwych miasteczek, obok Vernazzy, Riomaggiore, Corniglia i Monterosso al Mare, wchodzących w skład rejonu znanego jako Cinque Terre. Malownicze, kolorowe domki, zdają się opadać z klifu wprost do lazurowego morza. Na wycieczkę do Manaroli z Travel PP warto wziąć aparat, by uwiecznić jeden z najciekawszych widoków w całych Włoszech.

Aktywny wypoczynek nad Morzem Liguryjskim

Podczas planowania wycieczki do Manaroli Travel PP i Karina Awarska polecają zabrać sprzęt do nurkowania – ta część Cinque Terre słynie bowiem z podwodnych skał i jaskiń. Z kolei pasjonatów trekkingu urzekną widoki rozciągające się podczas marszu po Sentiero Azzurro, pieszego szlaku przebiegającego przez Vernazzę i Park Narodowy Cinque Terre.

Kulinarna wycieczka do Manaroli

Będąc we Włoszech, nie sposób nie skosztować tutejszej kuchni. Lokalne przysmaki podawane w restauracjach na głównym placu Manaroli to przede wszystkim świeże owoce morza i ryby oraz podawane z makaronem lub gnocchi pesto alla genovese. Z kolei w słynnej w okolicy, wysoko położonej knajpce Nessum Dorma spróbujesz pysznych drinków i znakomitych włoskich specjałów, mając jednocześnie przed oczami panoramę Manaroli.