Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Kamila Koberska / DOMINIKANA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Kamila Koberska / DOMINIKANA
Kamila Koberska / DOMINIKANA

Kamila Koberska / DOMINIKANA

Jest szczęśliwą marzycielką, która kocha podróże i taniec. Trudno jest jej i ją zatrzymać w jednym miejscu na dłużej. Jako zawodowy marketingowiec wciąż realizuje nowatorskie projekty i szuka nowych wyzwań zawodowych… przekład się to też na wybór miejsc, które odwiedza.

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"W Las Galeras na Dominikanie zatrzymaliśmy się w przepięknym miejscu, który swoim klimatem przypominał nam Hawaje - El Solazul.

Prowadzone jest przez małżeństwo przesympatycznych Szwajcarów. Domki są pokryte liśćmi palmowymi, nad łóżkami wiszą moskitiery, a wszystko otoczone jest pięknym zadbanym ogrodem z basenem. Fantastyczne miejsce na odpoczynek w ciszy i spokoju, wśród zieleni z bezpośrednim dojściem do plaży.

W Las Galaras można wspaniale spędzić czas na przepięknej szerokiej plaży Playa Rincon. Porośnięta jest ona palmami kokosowymi i piękną roślinnością, otoczona urwiskiem skalnym. Na tyle szeroka i długa, że można na niej poczuć się jak na bezludnej wyspie.

Mieliśmy przyjemność zawitać do znanej restauracji El Cabito położonej na urwiskach, gdzie w jednym ze swoich programów kulinarnych przyrządzał owoce morza sam Anthony Bourdain. Widok zapiera dech w piersiach, ceny również. Droga do restauracji jest długa i wyboista i prowadzi w górę wzdłuż licznych plantacji bananów, można się zmęczyć, ale widok z restauracji wart jest tej wędrówki.

W drodze powrotnej z Las Galares do Punta Cana zrobiliśmy sobie przystanek na podziwianie wodospadów Water fall El Limon. Tę drogę można pokonać konno z lokalnym przewodnikiem, ale z racji ogromnej miłości do zwierząt, przeszliśmy ją na piechotę.”

 

Karaibskie atrakcje Dominikany

Dominikana, popularny cel podróży wśród turystów udających się na Karaiby, to drugie co do wielkości państwo na Morzu Karaibskim. Podobnie jak inne kraje wchodzące w skład Antyli słynie z plaż z palmami kokosowymi, ale też z urwistych klifów oraz wysokich szczytów Kordylierów Środkowych. W ofercie wycieczki na Dominikanę Travel PP znajdzie się coś zarówno dla miłośników aktywnego spędzania czasu, jak i osób preferujących spokojny wypoczynek.

Wybierz się do Las Galeras i odkryj Perłę Karaibów: Playę Rincón

Odwiedzone przez Kamilę KoberskąLas Galeras to niewielka wioska i plaża na półwyspie Samaná. W ich okolicy znajdują się inne ustronne plaże, kuszące tych, którzy chętniej stawiają na ciszę i spokój niż na typowe turystyczne atrakcje. Pół godziny jazdy samochodem od Las Galeras znajduje się najpiękniejsza plaża Dominikany, zwana też Perłą Karaibów – Playa Rincón.

Wodospad El Limón i najpopularniejszy kurort Dominikany – Punto Cana

Pobyt na Dominikanie to okazja do zobaczenia opisanego przez Kamilę Koberską wodospadu El Limón, do którego droga wiedzie przez wzgórza, las i rzekę. Podczas wycieczki na Dominikanę Travel PP zapewnia nocleg w Punto Cana i odpoczynek w jednym z luksusowych hoteli. Wieczorem na turystów czekają dyskoteki, na których można poćwiczyć dominikański taniec merengue.