Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Kamila Koberska / DOMINIKANA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Kamila Koberska / DOMINIKANA

Kamila Koberska / DOMINIKANA

Jest szczęśliwą marzycielką, która kocha podróże i taniec. Trudno jest jej i ją zatrzymać w jednym miejscu na dłużej. Jako zawodowy marketingowiec wciąż realizuje nowatorskie projekty i szuka nowych wyzwań zawodowych… przekład się to też na wybór miejsc, które odwiedza.

"W Las Galeras na Dominikanie zatrzymaliśmy się w przepięknym miejscu, który swoim klimatem przypominał nam Hawaje - El Solazul.

Prowadzone jest przez małżeństwo przesympatycznych Szwajcarów. Domki są pokryte liśćmi palmowymi, nad łóżkami wiszą moskitiery, a wszystko otoczone jest pięknym zadbanym ogrodem z basenem. Fantastyczne miejsce na odpoczynek w ciszy i spokoju, wśród zieleni z bezpośrednim dojściem do plaży.

W Las Galaras można wspaniale spędzić czas na przepięknej szerokiej plaży Playa Rincon. Porośnięta jest ona palmami kokosowymi i piękną roślinnością, otoczona urwiskiem skalnym. Na tyle szeroka i długa, że można na niej poczuć się jak na bezludnej wyspie.

Mieliśmy przyjemność zawitać do znanej restauracji El Cabito położonej na urwiskach, gdzie w jednym ze swoich programów kulinarnych przyrządzał owoce morza sam Anthony Bourdain. Widok zapiera dech w piersiach, ceny również. Droga do restauracji jest długa i wyboista i prowadzi w górę wzdłuż licznych plantacji bananów, można się zmęczyć, ale widok z restauracji wart jest tej wędrówki.

W drodze powrotnej z Las Galares do Punta Cana zrobiliśmy sobie przystanek na podziwianie wodospadów Water fall El Limon. Tę drogę można pokonać konno z lokalnym przewodnikiem, ale z racji ogromnej miłości do zwierząt, przeszliśmy ją na piechotę.”