Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Kamila Brzozowska 'Kamomil' / BARCELONA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Kamila Brzozowska 'Kamomil' / BARCELONA

Kamila Brzozowska 'Kamomil' / BARCELONA

Zawodowo pielęgniarka z ogromnym zamiłowaniem do podróży i odkrywania świata. Zakochana w bałkańskim stylu życia, a jej serce skradła Albania i to z nią wiąże swoje dalsze plany. Jej poczynania możecie śledzić na blogu kamomil.pl

"Parku Güell jest wizytówką Barcelony, znajduje się na pocztówkach i w przewodnikach czyli jedno z wielu MUST SEE miasta.

Jeśli traficie tam w słoneczną pogodę, a w Barcelonie to raczej gwarantowane, to będziecie mogli się poczuć jak w bajce. Palmy, zielone papugi nad głowami i wymyślne budowle. Znajduje się tu również muzeum poświęcone twórcy parku, czy słynnemu Gaudiemu, dzięki któremu Barcelona jest tak wyjątkowo piękna. Początkowo Gaudi wraz ze swoim wspólnikiem i przyjacielem Güell (od jego imienia jest nazwa parku) chcieli stworzyć prestiżowe osiedle, w efekcie powstał tylko ten park. Ciekawostką jest też to, że znajduje się tutaj najdłuższa ławka na świecie.”

– Kamila Brzozowska 'Kamomil’