Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Kamila Brzozowska 'Kamomil' / ALBANIA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Kamila Brzozowska 'Kamomil' / ALBANIA
Kamila Brzozowska 'Kamomil' / ALBANIA

Kamila Brzozowska 'Kamomil' / ALBANIA

Zawodowo pielęgniarka z ogromnym zamiłowaniem do podróży i odkrywania świata. Zakochana w bałkańskim stylu życia, a jej serce skradła Albania i to z nią wiąże swoje dalsze plany. Jej poczynania możecie śledzić na blogu www.kamomil.pl|Professionally a nurse with a great passion for traveling and discovering the world. She is in love with the Balkan way of life and her heart has been stolen by Albania, which is associated with her further plans. You can follow her actions on the blog www.kamomil.pl

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Każdy z nas podczas podróży odnajduję swoje miejsce na Ziemi, dla mnie takim miejscem okazała się Albania. |"Each of us during the journey finds the own place on Earth, for me Albania turned out to be such a place.

Mogłabym tam wciąż wracać, do tych ludzi – niesamowicie gościnnych, do tego słońca – na bezchmurnym niebie, do niesamowitej przyrody – dzikiej i do tego pysznego jedzenia. To tam czuję się najlepiej.
Zobacz sam, czy to miejsce dla Ciebie, znajdziesz tu góry i morze, czas na relaks i intensywne zwiedzanie w niesamowitych okolicznościach natury i zwierząt. Odpoczynek od wszystkiego znajdziesz przy filiżance kawy, przy której toczy się całe życie.”

– Kamila Brzozowska 'Kamomil’ |I could go back there, to these people – incredibly hospitable, to this sun in the cloudless sky, to the amazing, wild nature and to this delicious food. That’s where I feel best.
See for yourself if this place is for you, you will find here mountains and sea, time to relax and intense sightseeing in the amazing circumstances of nature and animals. You can find a rest from everything with a cup of coffee at which all life goes on.”

– Kamila Brzozowska 'Kamomil’

 

Gościnna Albania

Po latach izolacji spowodowanej dyktaturą Envera Hoaxy współczesna Albania stała się krajem otwartym, chętnie goszczącym turystów. Podróżnych przyciągają tu nie tylko będące pamiątką po czasach komunizmu bunkry, ale również majestatyczna, dzika przyroda i niskie ceny. Albańczycy z przyjemnością przyjmują turystów w swoim kraju, dumni, że z każdym rokiem coraz więcej osób wybiera go na cel podróży. O ich gościnności może poświadczyć Kamila Brzozowska, inspiratorka wycieczki do Albanii Travel PP.

Wszystkie odcienie błękitu

Błękitne, lazurowe i turkusowe – tymi kolorami mienią się albańskie jeziora. Podczas wycieczki do Albanii Travel PP zabierze Cię do leżących przy granicy z Czarnogórą i Macedonią jezior: Szkoderskiego, Ochrydzkiego i Prespy. Ciekawostką jest położone w Górach Przeklętych Jezioro Koman – majestatyczne góry otaczające ten sztuczny zbiornik wodny przypominają norweskie fiordy.

Dzikie szlaki Gór Przeklętych

Można powtórzyć za Kamilą Brzozowską, że Albania zdumiewa niesamowitą przyrodą, wciąż dziką i praktycznie nieskalaną przez człowieka. Szlaki Gór Południowoalbańskich, znanych jako Góry Przeklęte, uwodzą pięknem wodospadów, jezior, klifów i kanionów. Jadąc na wycieczkę do Albanii, warto zobaczyć jej dwie najpiękniejsze doliny: Valbone i Teth.