Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Justyna Cieślak / MAJORKA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Justyna Cieślak / MAJORKA

Justyna Cieślak / MAJORKA

Organizację eventów i ich promocję ma w małym paluszku. Od 6 lat działa w branży IT organizując konferencje w całej Polsce. Po godzinach miłośniczka dobrej kuchni i podróży kulinarnych.

"Majorka to taki kontynent w miniaturze. Znajdziecie tu wszystko:

lazurowe morze, kameralne zatoczki i piaszczyste plaże, skaliste wybrzeża i niezwykłe góry, zabytki i ciekawą architekturę miast oraz imprezy do białego rana. Wprost idealne warunki do aktywnego wypoczynku (istny raj dla miłośników kolarstwa), jak i do słodkiego lenistwa na bajecznych plażach. Jednak prawdziwe piękno Majorki szczególnie widać poza sezonem. Dla tych, którzy nie przepadają za upałami i leżeniem plackiem na plaży, szczególnie polecam zimę i wczesną wiosnę. Dlatego, że oprócz typowych, wakacyjnych atrakcji takich jak plaże i ośrodki wczasowe, wyspa oferje niezwykłe bogactwo kulturowe i historyczne oraz zachwycającą różnorodność krajobrazów. Dlatego obowiązkowo należy zwiedzić ją samochodem, gdyż najbardziej niezwykłe widoki są poza miastem. W mniej oblegane przez turystów miesiące koszt wynajmu nie jest wysoki, a miejsc do zobaczenia tyle, że spokojnie można poświęcić na to cały tydzień. Podróż z jednej końca wyspy na drugi to blisko 3 godziny. Cztery kółka umożliwiają, dotarcie tam gdzie nie dojedzie transport publiczny. Możliwość zjechania w każdej chwili z trasy to okazja poznania niepowtarzalnego i autentycznego klimatu majorkańskiego. My uniknęliśmy nudy i ograniczeń, a odnaleźliśmy miejsca wyjątkowe.”

– Justyna Cieślak