Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Joanna Szreder / TAJLANDIA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Joanna Szreder / TAJLANDIA

Joanna Szreder / TAJLANDIA

Autorka bloga The Blond Travels, oraz właścicielka firmy OK English. Obecnie mieszka w Portugalii, ale myślami jest zawsze w Chiang Mai.

"Ponad 5 lat temu wyjechałam do Tajlandii na wakacje. Krótki pobyt zmienił moje życie. Zakochałam się w tym kraju, ludziach i tropikach.

Po roku wróciłam znowu, tym razem na dłużej. W Chiang Mai mieszkałam 3 lata. Uczyłam tam angielskiego i przeżyłam przygodę życia. Zamieszkanie w Tajlandii przyniosło ze sobą dalsze zmiany. To tam poznałam cyfrowych nomadów i postanowiłam zacząć pracować zdalnie. Dzisiaj prowadzę własny biznes, uczę angielskiego online i mieszkam w słonecznej Portugalii. Gdyby nie Tajlandia, a właściwie Chiang Mai, nie odkryłabym w sobie ani pasji ani talentu do robienia tego, co robię teraz. Chiang Mai to dla mnie drugi dom. Nigdzie nie żyło mi się tak dobrze jak tam. Pomimo, że to miejsce bardzo turystyczne, nadal można znaleźć tutaj cichy zakątek i wynająć dom, czy mieszkanie, z dala od hałasu i zgiełku. Miasto to cenię nie tylko za przepyszne jedzenie i wspaniałych, wyluzowanych ludzi, ale także za to, że w każdej chwili mogę wskoczyć na skuterek i pojechać nad wodospad, czy jezioro. Za tym tęsknię chyba najbardziej kiedy mieszkam w Europie – za tą wolnością, którą czuję tylko tam.”

– Joanna Szreder