Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Joanna Szreder / TAJLANDIA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Joanna Szreder / TAJLANDIA

"Ponad 5 lat temu wyjechałam do Tajlandii na wakacje. Krótki pobyt zmienił moje życie. Zakochałam się w tym kraju, ludziach i tropikach.

Po roku wróciłam znowu, tym razem na dłużej. W Chiang Mai mieszkałam 3 lata. Uczyłam tam angielskiego i przeżyłam przygodę życia. Zamieszkanie w Tajlandii przyniosło ze sobą dalsze zmiany. To tam poznałam cyfrowych nomadów i postanowiłam zacząć pracować zdalnie. Dzisiaj prowadzę własny biznes, uczę angielskiego online i mieszkam w słonecznej Portugalii. Gdyby nie Tajlandia, a właściwie Chiang Mai, nie odkryłabym w sobie ani pasji ani talentu do robienia tego, co robię teraz. Chiang Mai to dla mnie drugi dom. Nigdzie nie żyło mi się tak dobrze jak tam. Pomimo, że to miejsce bardzo turystyczne, nadal można znaleźć tutaj cichy zakątek i wynająć dom, czy mieszkanie, z dala od hałasu i zgiełku. Miasto to cenię nie tylko za przepyszne jedzenie i wspaniałych, wyluzowanych ludzi, ale także za to, że w każdej chwili mogę wskoczyć na skuterek i pojechać nad wodospad, czy jezioro. Za tym tęsknię chyba najbardziej kiedy mieszkam w Europie – za tą wolnością, którą czuję tylko tam.”

– Joanna Szreder

 

Tajlandia – czas na relaks

Tajlandia przyciąga tych, którzy szukają wyciszenia, relaksu i, podobnie jak Joanna Szreder, poczucia wolności. Tropikalny klimat, zapraszające na chwilę medytacji buddyjskie świątynie, możliwość skorzystania z masażu na każdą kieszeń i bogata tradycja kulinarna – oto główne, choć niejedyne zalety wycieczki do Tajlandii z Travel PP.

Wycieczka do Tajlandii Travel PP – luksusowy wypoczynek pełen atrakcji

Zobacz słynne miejsca w Tajlandii: Bangkok ze Szmaragdowym Buddą, określaną mianem „Tajlandzkiej Riwiery” Pattayę oraz nazywaną „Perłą południa” wyspę Phuket. Spróbuj nurkowania na rafie koralowej, udaj się na wycieczkę jeepem po górskich wioskach lub odwiedź pływający bazar. Pod koniec dnia zrelaksuj się w luksusowym hotelu z basenem i skosztuj pysznej lokalnej kuchni.

Zagłębie świątyń

W ukochanym przez Joannę SzrederChiang Mai i jej okolicach znajduje się około 300 świątyń, w tym najbardziej znana i robiąca największe wrażenie na zwiedzających Wat Phra Singh czy skromna, wykonana z drewna tekanowego Wat Phan Tao. Chiang Mai otoczone jest licznymi rezerwatami i parkami narodowymi, gdzie można kontemplować piękno tajskiej przyrody. Łatwo można dojechać np. do Parku Narodowego Doi Inthanon i wejść na najwyższy szczyt Tajlandii o tej samej nazwie.