Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Janusz Przybylski / NOSY BE & NOSY IRANJA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Janusz Przybylski / NOSY BE & NOSY IRANJA

Janusz Przybylski / NOSY BE & NOSY IRANJA

Poznaniak z ogromną pasją zarówno do sport, jak i do podróży. Swoje fotorelacje zamieszcza na www.instagram.com/januszprzybylski/

"Czy wiecie jak wygląda kraina wiecznego szczęścia?

To niewielkie wyspy na Oceanie Indyjskim, przy północno-zachodnim wybrzeżu Madagaskaru w prowincji Mahajanga. Śnieżnobiałe, bajeczne plaże, krystaliczna woda, rafy koralowe, żółwie morskie i kraby palmowe, do tego niezwykli lokalsi. To również kraina lemurów i innych niespotykanych nigdzie indziej zwierząt i roślin. Mówiąc o Nosy Be nie sposób nie wspomnieć o jej największym szczycie Mont Lokone (450 m n.p.m.) oraz o wspaniałym rezerwacie przyrody. Zwierzęta żyją tu w swoim prawdziwie naturalnym środowisku. Nosy Iranja to kolejna, oddalona od Nosy Be o około 50 km wyspa. Tak naprawdę to jakby dwie osobne wyspy, które podczas odpływu połączone są przepiękną piaszczystą 1,5 km plażą. Warto wdrapać się na górę i z punktu widokowego zobaczyć jak wyspy zaczynają się łączyć. Na większej z nich znajduje się lokalna wioska. Spacer do tego miejsca to wejście w zupełnie inny świat. Można tam zakupić świetne pamiątki z podróży – lokalne rękodzieło.”

Film ?

– Janusz Przybylski