Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Janusz Przybylski / HAWANA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Janusz Przybylski / HAWANA

Janusz Przybylski / HAWANA

Poznaniak z ogromną pasją zarówno do sport, jak i do podróży. Swoje fotorelacje zamieszcza na www.instagram.com/januszprzybylski/

"Niezwykle barwni mieszkańcy, salsa i rumba na ulicach Hawany, rum i cygara to kubańskie symbole.

Jednak to nie tylko egzotyka i taniec tworzą klimat miasta. Nigdzie indziej na świecie nie spotkamy takiej ilości starych amerykańskich samochodów będących w powszechnym użytku. Chevrolety, cadillaki, chryslery, oldsmobile, buicki… z lat pięćdziesiątych wciąż poruszają się po ulicach miasta. Oryginalnych części mają niewiele, ale nadal są „na chodzie”! W większości przypadków to taksówki dla turystów i są nie lada atrakcją. Polecam przejażdżkę po Hawanie prezentującym się wspaniale,  kolorowym kabrioletem. Stylowe auta są do wynajęcia przy Placu Rewolucji i wokół Parku Centralnego. Uzupełnieniem tego „muzeum motoryzacji” są łady i polskie maluchy, które nazywane są pieszczotliwie przez Kubańczyków – Polakito.”

– Janusz Przybylski