Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Jan Kuczera / ZATOKA HALONG

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Jan Kuczera / ZATOKA HALONG

Jan Kuczera / ZATOKA HALONG

Od 10 lat organizuje samodzielne, bliższe i dalsze wyjazdy. Kieruje nim chęć poznania każdego zakątka świata. Do tej pory udało się jemu odwiedzić 34 kraje, ale jeszcze sporo przed nim. Na co dzień, pracuje na etacie, więc blog popstrykanepodroze.pl, który łączy moje pasje do podróży i fotografii, powstaje po godzinach. Podróże realizuje w standardowych 26 dniach wakacji rocznie. Wszystko to kwestia dobrego planowania.

"Pasja do podróżowania zaczęła się u mnie bardzo wcześnie. W dzieciństwie cały pokój miałem powyklejany obrazkami z najróżniejszych zakątków świata. Wtedy powstały moje pierwsze podróżnicze marzenia, a wśród nich - wietnamska zatoka HaLong.

Surowe skały porośnięte dziką roślinnością, dosłownie wbite na sztorc w zielono-niebieskie wody Morza Południowochińskiego. Przepiękne, malownicze zatoczki, niesamowite niebo i romantyczne zachody słońca. Najlepiej wybrać się na dwudniowy rejs z nocowaniem na łodzi – wtedy będziecie mogli podziwiać piękno HaLong o każdej porze dnia. Gwarantuję, że morska kąpiel o zachodzie słońca i poranne kajakowanie pomiędzy surowymi skałami to wspomnienia, które zostaną z Wami na długo.”

– Jan Kuczera