Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Jan Kondratowicz / KARAIBY

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Jan Kondratowicz / KARAIBY

"Gdzie najlepiej wypocząć z rodziną i przyjaciółmi? Mieszkając w hotelu tracimy szansę poznania wielu pięknych miejsc.

„Rozwiązaniem może być wyczarterowanie jachtu w „sailing paradise”, czyli na Karaibach. Plusk fal za burtą, uspakajający lazur morza i magiczny świat raf koralowych. Gorące noce na pokładzie pod rozgwieżdżonym niebem oraz samotne dumanie na rufie. Jedyny problem, to jak po tym wszystkim wrócić do rzeczywistości…”

– Jan Kondratowicz

Wakacje w kolorze błękitu

Wyspiarski raj na ziemi Jana Kondratowicza

Karaiby to tysiące wysp i wysepek usytuowanych na południowy wschód od Zatoki Meksykańskiej i na północ odAmeryki Południowej. Niektóre z nich, jak Dominikana, Kuba czy Jamajka stanowią osobne państwa, inne są terytoriami zależnymi czy gminami zamorskimi. Łączy je położenie nad Morzem Karaibskim, bogactwo fauny i flory oraz wyjątkowy mikroklimat. Wybierając się na wycieczkę na Karaiby, można spędzić błogie dni pod palmami, zwiedzić pełne endemicznych okazów parki narodowe czy obserwować podwodny świat raf koralowych.

Żeglowanie po Karaibach

Wybierając się tutaj grupą, warto pomyśleć o czarterze jachtu wzorem inspiratora wyjazdu na Karaiby Travel PPJana Kondratowicza. W ten sposób łatwiej będzie dotrzeć do mniejszych i mniej obleganych przez turystów wysp, pozwoli to też na niespieszne nurkowanie w licznych zatoczkach. Wśród żeglarzy największą popularnością cieszą się Małe Antyle, gdzie warto wybrać się doParku Narodowego Wysp Dziewiczychby podziwiać lasy namorzynowe.

Wykupienie wycieczki na nowoczesnym żaglowcu MSC Seaside to jedna z opcji, jaką proponuje podczas wyjazdu na Karaiby Travel PP. Luksusowy wycieczkowiec ma wiele udogodnień uwzględniających ciepły klimat Karaibów. Na trasie zaplanowano przystanki między innymi na Jamajce czyKajmanach.