Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Izabella Sapuła / MAROKO

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Izabella Sapuła / MAROKO

Izabella Sapuła / MAROKO

Psycholog, fotograf i fotografujący podróżnik. Niewyczerpanym źródłem inspiracji jest dla niej człowiek. Fotografując w trakcie podróży, opowiada proste historie, których bohaterami są zwyczajni ludzie. Fotografii używa jak machiny do zatrzymywania czasu, która pozwala ocalić wszystko to, co prawdziwe i niepowtarzalne. Swoje fotograficzne reportaże z Indii, Boliwii, Chile, Wenezueli, Ekwadoru czy Peru pokazywała na wielu festiwalach podróżniczych, a od kilku lat związana jestem z Festiwalem Kultury Hiszpańskojęzycznej.

https://izabellasapula.com

"Mówią, że Maroko to najbardziej tajemniczy kraj w Północnej Afryce. Z każdym kolejnym dniem coraz bardziej zanurzałam się w aurze magii, baśni, mitów i snów…

Los nie mógł wybrać dla mnie lepszego miejsca. Wiem już co znaczy dotyk pustyni. Widziałam drzewa, które nie dają cienia, i pustynię, która na horyzoncie wznosi się w górę dotykając nieba lodem. Poczułam miękki jak mąka piasek pod stopami i porywisty wiatr, który wirując, horyzont ubiera w tajemniczą, mleczną mgłę. Zasłuchałam się w ciszę po zmroku i bicie serca wielbłądów. Pokochałam pomarańczowe skrawki poranka, cudowne zwiastuny wschodu, które sprawiają, że wstrzymując oddech zastygasz w oczekiwaniu…”