Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Iwona & Daniel Gogulscy / BIRMA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Iwona & Daniel Gogulscy / BIRMA
Iwona & Daniel Gogulscy / BIRMA

Iwona & Daniel Gogulscy / BIRMA

Dwa różne charaktery, które połączyła wspólna pasja – podróże. Od kilku lat systematycznie odkrywają kolejne części świata od Azji po Afrykę, ale także tereny nieco bliższe – Polskę i kraje ościenne. Miłośnicy motocykli oraz turystyki motocyklowej. Swoje wrażenia opisują na blogu www.szerokadroga.pl

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


„W naszych podróżach cenimy sobie szczególnie dużą różnorodność. Wbrew pozorom podróżowanie motocyklami kryje w sobie wiele wygód. Przede wszystkim jesteś panem własnego losu i zatrzymujesz się tam, gdzie Ty chcesz; docierasz do miejsc, do których nie dojedzie żaden lokalny autokar czy nawet samochód.

Swój styl podróżowania zupełnie zmieniliśmy podczas naszej wizyty w Myanmarze. Kufry zostały zastąpione plecakami i poruszaliśmy się chyba każdym możliwym środkiem transportu: samolotem, statkami, autokarami, rowerami, a nawet czółnem. Jednak Birma była dla nas wyjątkowa także z innego względu: jeszcze nigdy nie spotkaliśmy tak uśmiechniętych i serdecznych ludzi! I mimo że tamtejsze świątynie pełne są różnych bogactw, to właśnie ludzie są największym skarbem tego kraju.”

– Iwona & Daniel Gogulscy

 

Fascynująca wyprawa rowerowa przez Birmę

Jeśli jesteś motocyklistą i chcesz przeżyć niesamowitą przygodę, wybierz się na wycieczkę do Birmy z Travel PP. Iwona i Daniel Gogulscy przekonują, że warto przemierzyć kraj na motorze. W ten sposób dotrzesz do miejsc niedostępnych dla kierowców i osób podróżujących autokarem. Dzięki temu możesz sam zdecydować, gdzie chcesz się zatrzymać. Iwona i Daniel Gogulscy zamienili walizki na plecaki i zachęcają do takiego sposobu spędzania wakacji.

Dlaczego warto wybrać się na wycieczkę do Birmy z Travel PP? Wiele osób odwiedza ten region Azji Południowo-Wschodniej ze względu na przyjaznych, pogodnych mieszkańców. Odwiedzając Birmę, musisz koniecznie zobaczyć Bagan, nazywane krainą tysiąca pagód, czyli świątyń buddyjskich. Wyprawa skierowana jest do doświadczonych rowerzystów, którzy mają dobrą kondycję. Aby czerpać z niej maksymalną przyjemność, odpowiednio się przygotuj. Regularnie pokonuj podobne dystanse, zwłaszcza na górkach i pagórkach.

Rowerem przez Birmę – praktyczne wskazówki

Co warto wiedzieć przed wyjazdem do Birmy z Travel PP? E-wiza jest ważna przez 90 dni, a wydaje się ją na 28 dni pobytu. Birma, inaczej Myanmar, jest jednym z najciekawszych, ale też najmniej znanych krajów Azji. Przez lata była ona niedostępna dla turystów, a dziś przyciąga nieustraszonych podróżników.

Kiedy zorganizować wyjazd do Birmy z Travel PP? Jeśli upały są Ci niestraszne, zaplanuj urlop w marcu, kwietniu lub maju. Warto jednak zaplanować urlop w okresie listopad-luty, kiedy jest ciepło, ale nie gorąco, i nie pada. Birma nie jest jeszcze skażona turystyką masową, dlatego warto to wykorzystać. Gwarantujemy, że na długo utkwi ona w Twojej pamięci.