Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Graham Crawford / MALEDIWY

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Graham Crawford / MALEDIWY

"Nurkowanie na Malediwach jest niesamowite. Przebywanie pod wodą w fantastycznej kolorowej rafie koralowej. Oglądanie pełnych wdzięków i gracji mant (płaszczek) o szerokości 5 lub 6 metrów.

Nurkowanie z majestatycznym rekinem wielorybim lub nawet ocieranie się o nie, jest niezapomnianym przeżyciem. Ale już na pewno, nigdy nie zapomnę nocnego nurkowanie z płaszczkami. Zanurzyliśmy się na 10 metrów, docierając do rafy. Ustawiliśmy się w półokręgu, pośrodku znajdował się snop światła z łodzi, a dookoła nas panowała zupełna ciemność. W tym świetle, w końcu pojawiły się płaszczki. Krążyły i krążyły wokół nas, zataczając koła i migając białymi spodami, niczym peleryny matadorów. Szybowały nad naszymi głowami. Najbardziej urzekająca i czarująca rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem. Dodajmy do tego wspaniałą pogodę, przeurocze tropikalne wyspy i super jedzenie. Można powiedzieć WAKACJE ŻYCIA”

– Graham Crawford

 

Malediwy – odkryj bogactwo podwodnego świata

Jeśli jesteś miłośnikiem przygód, wybierz się na wycieczkę na Malediwy z Travel PP. Panują tutaj idealne warunki do nurkowania, a to ze względu na krystalicznie czystą, turkusową wodę.

Graham Crawford podkreśla, że warto przyjechać na Malediwy, żeby odkryć magię rafy koralowej. Można tutaj zobaczyć płaszczki, meduzy, kraby czy żółwie. Graham Crawford opowiada, że nurkowanie z rekinem wielorybim było dla niego ekscytującym przeżyciem.

Kiedy najlepiej zaplanować wyjazd na Malediwy Travel PP?

Na archipelagu wysp położonym na Oceanie Indyjskim panuje klimat tropikalny. To oznacza, że jest tu upalnie i wilgotno. Na Malediwach pora deszczowa trwa od maja do października. Należy jednak zaznaczyć, że pada zazwyczaj wcześnie rano lub w nocy, dlatego nic nie powinno zakłócić Twojego wypoczynku. Jeśli rozważasz wyjazd na Malediwy z Travel PP, zrób to wtedy, gdy w Polsce panuje mroźna, śnieżna zima. Archipelag przywita Cię piękną, słoneczną pogodą.

Rajskie plaże i błogi spokój

Marzy Ci się wycieczka na Malediwy z Travel PP? Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z oferty biura podróży? Takie rozwiązanie jest nie tylko bardziej opłacalne, lecz także pozwala zaoszczędzić sporo czasu i nerwów. Należy podkreślić, że przed wyjazdem na Malediwy z Travel PP nie musisz dopełniać wszystkich formalności.

To doskonałe miejsce zarówno dla plażowiczów, jak i zwolenników aktywnego wypoczynku. Archipelag składa się z 1190 wysp, do których można dotrzeć motorówką, łodzią lub wodnopłatem. Zachody słońca na bezludnej wysepce, pełnej palm kokosowych, zachwycą wszystkich romantyków.