Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Graham Crawford / MALEDIWY

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Graham Crawford / MALEDIWY

Graham Crawford / MALEDIWY

Wykładowca, tłumacz i muzyk. Z pasji sportowiec z 7-letnim stażem, jego wiodąca dyscypliną jest kolarstwo.

 

"Nurkowanie na Malediwach jest niesamowite. Przebywanie pod wodą w fantastycznej kolorowej rafie koralowej. Oglądanie pełnych wdzięków i gracji mant (płaszczek) o szerokości 5 lub 6 metrów.

Nurkowanie z majestatycznym rekinem wielorybim lub nawet ocieranie się o nie, jest niezapomnianym przeżyciem. Ale już na pewno, nigdy nie zapomnę nocnego nurkowanie z płaszczkami. Zanurzyliśmy się na 10 metrów, docierając do rafy. Ustawiliśmy się w półokręgu, pośrodku znajdował się snop światła z łodzi, a dookoła nas panowała zupełna ciemność. W tym świetle, w końcu pojawiły się płaszczki. Krążyły i krążyły wokół nas, zataczając koła i migając białymi spodami, niczym peleryny matadorów. Szybowały nad naszymi głowami. Najbardziej urzekająca i czarująca rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem. Dodajmy do tego wspaniałą pogodę, przeurocze tropikalne wyspy i super jedzenie. Można powiedzieć WAKACJE ŻYCIA”

– Graham Crawford