Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Graham Crawford / HIMALAJE

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Graham Crawford / HIMALAJE

"Wysokie Himalaje to liga sama w sobie. Spędzenie trzech tygodni na trudnym terenie z ogromnymi wahaniami temperatury, biwakowanie i jazda na rowerze na wysokości do 5400 m, w tym Khardung La - najwyższa przełęcz na świecie - było niezapomnianym przeżyciem.

Każdy dzień przynosił coś nowego, każdy zakręt na drodze ujawniał kolejną budzącą podziw, niezapomnianą, zapierającą dech w piersiach panoramę. Jest tylko jeden problem. Miejsce to nie może konkurować z żadnym innym. Jedyną opcją jest odłożyć kasę i koniecznie tam wrócić… kto jedzie ze mną?”

– Graham Crawford

 

Wyjazd w Himalaje – dla kogo?

Jeśli lubisz adrenalinę, a przy tym możesz pochwalić się doskonałą kondycją, zdecyduj się na wymagający, ale niezapomniany wyjazd trekkingowy w Himalaje z Travel PPGraham Crawford, z zawodu muzyk, tłumacz i wykładowca, a z zamiłowania sportowiec, pokonał najwyższe góry świata w trzy tygodnie.

Podczas wyjazdu w Himalaje z Travel PP, zmierzysz się z ogromnymi różnicami temperaturami. Oprócz tego przygotuj się na długą wyprawę rowerową, a także biwakowanie na wysokości 5400 m. Możesz również zdobyć najwyższą przejezdną przełęcz – Khardung La. Ulubione miejsce miłośników przygód położone jest na na wysokości 5359 m.

Wyprawa rowerowa w Himalaje – dla śmiałków

Jeśli lubisz przygody i aktywny wypoczynek, zdecyduj się na wyprawę rowerową w Himalaje. Graham Crawford twierdzi, że każdy dzień przynosił nowe wyzwania, a pokonywanie trudnych zakrętów dodawało wiary w siebie. Podczas wyjazdu w Himalaje z Travel PP można podziwiać piękne widoki, a także zapomnieć o codziennych zmartwieniach.

Zanim wybierzesz się na wyjątkową wycieczkę w Himalaje z Travel PP, musisz się fizycznie przygotować do trudów wyprawy. Pamiętaj, żeby regularnie pokonywać długie dystanse, zwłaszcza w terenie górzystym. Dzięki temu organizm lepiej zniesie gwałtowne zmiany temperatury, a także wysiłek fizyczny. Piękne i urozmaicone krajobrazy to nagroda za trud włożony w pokonywanie szlaku. Wycieczka w Himalaje z Travel PP to doskonała propozycja dla doświadczonych rowerzystów, którzy lubią wyzwania. Gwarantujemy ogromną dawkę adrenaliny i wspaniałe wspomnienia.