Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Ewelina 'Zocha' Bochucińska / SZKOCJA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Ewelina 'Zocha' Bochucińska / SZKOCJA
Ewelina 'Zocha' Bochucińska / SZKOCJA

Ewelina 'Zocha' Bochucińska / SZKOCJA

Z wykształcenia ekonomistka, zawodowo związana z systemami informatycznymi, fotograf po godzinach. Jednak prawdziwą jej pasja są podróże i to one powodują, że nie może sobie pozwolić na posiadanie kota. Albo jej nie ma, albo planuje kolejną podróż. Od kiedy 10 lat temu poleciała w pierwszą podróż do Szkocji, ciężko jej się zatrzymać. Odwiedziła ponad 35 krajów świata. Swoje dwie największe miłości: aparat i komputer zawsze zabiera ze sobą, a fotografie i przeżycia z podróży opisuje na stronie spragnione.com, www.flickr.com/zocha i www.instagram.com/superzocha

 

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


“Są takie miejsca na świecie, do których się wraca niezależnie czy ciałem, czy myślą, czy palcem na mapie, a w prezencie przez jeden tydzień otrzymujemy wszystkie cztery pory roku

Taka jest Szkocja. Swoją różnorodnością krajobrazu i klimatu przenosi w świat pełen tajemnic, które próbuje się odkrywać przy każdorazowych odwiedzinach. Wystarczy choćby przejść się ulicami Edynburga, wybrać się w Highlandy, czy na Wyspę Skye. Jednak największą tajemnicę kryje w sobie Park Narodowy Loch Lomond, którego trasa prowadzi między jeziorami, a wysokimi zboczami zielonych lub brązowych gór. Zachwyca spokojem, naturą i wielkością. Niekwestionowany raj dla fotografa.”

– Ewelina ‘Zocha’ Bochucińska

 

Dlaczego warto zarezerwować wyjazd do Szkocji z Travel PP?

Wielu osobom Szkocja kojarzy się z kiltem, dudami i whisky. Ponadto słynie ona z przepięknych, zróżnicowanych krajobrazów i oryginalnych potraw, takich jak higgins, czy zupa rybna Cullen Skink”

Wycieczkę po Szkocji z Travel PP warto rozpocząć od Parku Narodowego Loch Lomond & The Trossachs. Stanowi on siedlisko rzadkich gatunków zwierząt, a także zachwyca zróżnicowanym krajobrazem. Ewelina „Zocha” Bochucińska przypomina, że na terenie parku znajduje się aż 57 rezerwatów. Jezioro Loch Lomond cieszy się dużą popularnością wśród wędkarzy i miłośników sportów wodnych.

Szkocja – czego nie możesz przegapić?

Marzysz o tym, żeby wypocząć w zgodzie z naturą? W takim razie odkryj Highlandy – wysuniętą na północ część Szkocji. To najsłabiej zaludniony obszar UE, dlatego chętnie przyjeżdżają tu osoby, które chcą uciec od wielkomiejskiego zgiełku i odpocząć w ciszy. Podczas pieszych wędrówek odkryjesz piękno szkockiej przyrody. Pamiętaj, żeby odwiedzić znajdujące się u podnóża góry Ben Nevis miasto Fort William .

Kiedy warto zaplanować wycieczkę do Szkocji z Travel PP? Pogoda bardzo szybko się zmienia, a w ciągu tygodniowego pobytu możesz doświadczyć 4 pór roku. Ewelina „Zocha” Bochucińska zachęca do spaceru ulicami Edynburga. Oprócz tego zaprasza na wyspę Skye, która jest idealnym miejscem dla miłośników przyrody i trekkingu. Przygotowując plan wyjazdu do Szkocji z Travel PP, koniecznie uwzględnij w nim zwiedzanie majestatycznych zamków. Do najpiękniejszych zaliczamy: Blackness, Tantallion, Stirling, Edinburgh i Dunnottar.