Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Ewelina ‘Zocha’ Bochucińska / RONDA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Ewelina ‘Zocha’ Bochucińska / RONDA

Ewelina ‘Zocha’ Bochucińska / RONDA

Z wykształcenia ekonomistka, zawodowo związana z systemami informatycznymi, fotograf po godzinach. Jednak prawdziwą jej pasja są podróże i to one powodują, że nie może sobie pozwolić na posiadanie kota. Albo jej nie ma, albo planuje kolejną podróż. Od kiedy 10 lat temu poleciała w pierwszą podróż do Szkocji, ciężko jej się zatrzymać. Odwiedziła ponad 35 krajów świata. Swoje dwie największe miłości: aparat i komputer zawsze zabiera ze sobą, a fotografie i przeżycia z podróży opisuje na stronie spragnione.com, www.flickr.com/zocha i www.instagram.com/superzocha

"Niezwykle malownicze miasteczko, położone w wyjątkowym i trudno dostępnym miejscu.

Jedna z największych atrakcji Andaluzji. W okolicy znajdują się liczne artefakty prehistoryczne z okresu: rzymskiego, arabskiego i gotyckiego. Miasto podzielone jest głębokim, wyżłobionym przez rzekę jarem El Tajo, Różnica poziomów po obu stronach wynosi 130m. Największe wrażenie robi widok potężnych filarów i łuków XVI-wiecznego mostu Puente Nuevo, który łączy oba brzegi głębokiego jaru oraz wysoko umiejscowionych pobielanych domków. Miejsce jest też kolebką hiszpańskiej korridy z własną areną do walk z bykami. Oprócz punktów widokowych, monumentalnych budowli oraz ciekawych muzeów całe mnóstwo restauracji i tapas barów, z wyśmienitą hiszpańską kuchnią.”

– Ewelina ‘Zocha’ Bochucińska