Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Ewelina 'Zocha' Bochucińska / KALANGGAMAN

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Ewelina 'Zocha' Bochucińska / KALANGGAMAN
Ewelina 'Zocha' Bochucińska / KALANGGAMAN

Ewelina 'Zocha' Bochucińska / KALANGGAMAN

Z wykształcenia ekonomistka, zawodowo związana z systemami informatycznymi, fotograf po godzinach. Jednak prawdziwą jej pasja są podróże i to one powodują, że nie może sobie pozwolić na posiadanie kota. Albo jej nie ma, albo planuje kolejną podróż. Od kiedy 10 lat temu poleciała w pierwszą podróż do Szkocji, ciężko jej się zatrzymać. Odwiedziła ponad 35 krajów świata. Swoje dwie największe miłości: aparat i komputer zawsze zabiera ze sobą, a fotografie i przeżycia z podróży opisuje na stronie spragnione.com, www.flickr.com/zocha i www.instagram.com/superzocha

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Będąc na Filipinach trafiłyśmy chyba na najmniejszą wyspę, jaką kiedykolwiek mogłyśmy zobaczyć.

I prawdopodobnie na co dzień bezludną, choć obecni tam turyści i ochrona wybrzeża mogą stanowić inaczej. Wyskoczyłyśmy na nią korzystając z jednodniowego rejsu z Malapascua, ale podobno można na niej spędzić więcej dni mając śpiwór i własne jedzenie. Na wyspie zainstalowanych było kilkanaście drewnianych namiotów dostępnych, jak się domyślamy, dla turystów. Miejsce idealne dla snorkelingu. Woda jak lazur skrywająca swoje podwodne skarby. Do tego biały piasek i bujne palmy pozwalają na prawdziwy chillout i odprężenie. Wyspa nazywa się Kalanggaman Island i w naszych doświadczeniach dostała miano rajskiej wyspy na Filipinach ze względu na jej dziewiczą i nietkniętą urodę. Według miejscowych jej nazwa oznacza „ptaka”, ponieważ przypomina go z góry, dodatkowo wiele lat temu była rajem dla ptaków wędrownych.”

– Ewelina 'Zocha’ Bochucińska

 

Kalanggaman – ustronny zakątek na wakacje

Wyspa Kalanggaman słynie z krystalicznie czystych wód, mieniących się różnymi odcieniami błękitu, a także białego, drobnego piasku i dużych ławic ryb. Możesz mieszkać w bambusowym domku lub namiocie, ponieważ najbliższy hotel znajduje się około 30 km.

Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać się na wycieczkę na Kalanggaman z Travel PP? Ewelina „Zocha” Bochucińska przekonuje, że jest to idealne miejsce dla osób, które potrzebują ciszy i spokoju. Możesz również go rozważyć, jeśli lubisz aktywnie spędzać czas. Na wyspie Kalanggaman panują idealne warunki do pływania i nurkowania. Warto również wybrać się na spływ kajakowy lub popływać na rowerze wodnym.

Wycieczka na Kalanggaman z Travel PP – kierunek na egzotyczne wakacje

Marzysz o tym, żeby spędzić wakacje na rajskiej wyspie? W takim razie rozważ wyjazd na Kalanggaman z Travel PP. Filipińska plaża cieszy się coraz większą popularnością, przede wszystkim ze względu na zjawiskowe krajobrazy. Nie musisz jednak obawiać się tłumów.

Jeśli chcesz się wyciszyć, zdecyduj się na wyjazd na Kalanggaman z Travel PP. Przespaceruj się po mieliźnie, aby rozładować negatywne emocje. Zapaleni fotografowie również nie będą się tu nudzić. Bajeczna wyspa przyciąga turystów z różnych zakątków świata. Zachwyca turkusową laguną, białym piaskiem, krystaliczną wodą i palmami. Nie znajdziesz tu co prawda restauracji, ale możesz kupić świeże ryby.

Kiedy zorganizować wycieczkę na Kalanggaman z Travel PP? Ewelina „Zocha” Bochucińska zaleca, aby zaplanować wakacje w okresie marzec-maj, czyli w najcieplejszych miesiącach. Jeśli nie lubisz zatłoczonych plaż, zrezygnuj z letniego wyjazdu.