Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Ewelina 'Zocha' Bochucińska / KALANGGAMAN

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Ewelina 'Zocha' Bochucińska / KALANGGAMAN

Ewelina 'Zocha' Bochucińska / KALANGGAMAN

Z wykształcenia ekonomistka, zawodowo związana z systemami informatycznymi, fotograf po godzinach. Jednak prawdziwą jej pasja są podróże i to one powodują, że nie może sobie pozwolić na posiadanie kota. Albo jej nie ma, albo planuje kolejną podróż. Od kiedy 10 lat temu poleciała w pierwszą podróż do Szkocji, ciężko jej się zatrzymać. Odwiedziła ponad 35 krajów świata. Swoje dwie największe miłości: aparat i komputer zawsze zabiera ze sobą, a fotografie i przeżycia z podróży opisuje na stronie spragnione.com, www.flickr.com/zocha i www.instagram.com/superzocha

"Będąc na Filipinach trafiłyśmy chyba na najmniejszą wyspę, jaką kiedykolwiek mogłyśmy zobaczyć.

I prawdopodobnie na co dzień bezludną, choć obecni tam turyści i ochrona wybrzeża mogą stanowić inaczej. Wyskoczyłyśmy na nią korzystając z jednodniowego rejsu z Malapascua, ale podobno można na niej spędzić więcej dni mając śpiwór i własne jedzenie. Na wyspie zainstalowanych było kilkanaście drewnianych namiotów dostępnych, jak się domyślamy, dla turystów. Miejsce idealne dla snorkelingu. Woda jak lazur skrywająca swoje podwodne skarby. Do tego biały piasek i bujne palmy pozwalają na prawdziwy chillout i odprężenie. Wyspa nazywa się Kalanggaman Island i w naszych doświadczeniach dostała miano rajskiej wyspy na Filipinach ze względu na jej dziewiczą i nietkniętą urodę. Według miejscowych jej nazwa oznacza „ptaka”, ponieważ przypomina go z góry, dodatkowo wiele lat temu była rajem dla ptaków wędrownych.”

– Ewelina 'Zocha’ Bochucińska