Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Ewelina 'Zocha' Bochucińska / GILI MENO

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Ewelina 'Zocha' Bochucińska / GILI MENO

Ewelina 'Zocha' Bochucińska / GILI MENO

Z wykształcenia ekonomistka, zawodowo związana z systemami informatycznymi, fotograf po godzinach. Jednak prawdziwą jej pasja są podróże i to one powodują, że nie może sobie pozwolić na posiadanie kota. Albo jej nie ma, albo planuje kolejną podróż. Od kiedy 10 lat temu poleciała w pierwszą podróż do Szkocji, ciężko jej się zatrzymać. Odwiedziła ponad 35 krajów świata. Swoje dwie największe miłości: aparat i komputer zawsze zabiera ze sobą, a fotografie i przeżycia z podróży opisuje na stronie spragnione.com, www.flickr.com/zocha i www.instagram.com/superzocha

"Dwa kilometry długości i jeden szerokości, czyli mała i spokojna indonezyjska wyspa Gili Meno w pobliżu Lomboku.

Plaże z białym piaskiem i przejrzysta woda, w której widać rafy koralowe. Do wyboru leniuchowanie w hamaku z książką lub odkrywanie bajecznego podwodnego świata dookoła wyspy. To istny raj dla nurków i snorkelerów zarówno w dzień, jak i w nocy. Ulokowane wzdłuż plaży chaty zapewniają nocleg i doskonały odpoczynek od upału w ciągu dnia. Do tego lokalne kawiarnie ze świeżo złowionymi grillowanymi rybami. Park ptaków Gili Meno, który gości ponad trzysta ptaków w naturalnym, wolnym środowisku oraz Turtle Sanctuary dbające o populację wodnych żółwi. Naprawdę miejscówka godna polecenia na oderwanie się od codzienności i porządne doładowanie akumulatorów z dala od imprez i tłumów, a nawet ruchu motorowego.”

– Ewelina 'Zocha’ Bochucińska