Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Ewelina 'Zocha' Bochucińska / GILI MENO

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Ewelina 'Zocha' Bochucińska / GILI MENO
Ewelina 'Zocha' Bochucińska / GILI MENO

Ewelina 'Zocha' Bochucińska / GILI MENO

Z wykształcenia ekonomistka, zawodowo związana z systemami informatycznymi, fotograf po godzinach. Jednak prawdziwą jej pasja są podróże i to one powodują, że nie może sobie pozwolić na posiadanie kota. Albo jej nie ma, albo planuje kolejną podróż. Od kiedy 10 lat temu poleciała w pierwszą podróż do Szkocji, ciężko jej się zatrzymać. Odwiedziła ponad 35 krajów świata. Swoje dwie największe miłości: aparat i komputer zawsze zabiera ze sobą, a fotografie i przeżycia z podróży opisuje na stronie spragnione.com, www.flickr.com/zocha i www.instagram.com/superzocha

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Dwa kilometry długości i jeden szerokości, czyli mała i spokojna indonezyjska wyspa Gili Meno w pobliżu Lomboku.

Plaże z białym piaskiem i przejrzysta woda, w której widać rafy koralowe. Do wyboru leniuchowanie w hamaku z książką lub odkrywanie bajecznego podwodnego świata dookoła wyspy. To istny raj dla nurków i snorkelerów zarówno w dzień, jak i w nocy. Ulokowane wzdłuż plaży chaty zapewniają nocleg i doskonały odpoczynek od upału w ciągu dnia. Do tego lokalne kawiarnie ze świeżo złowionymi grillowanymi rybami. Park ptaków Gili Meno, który gości ponad trzysta ptaków w naturalnym, wolnym środowisku oraz Turtle Sanctuary dbające o populację wodnych żółwi. Naprawdę miejscówka godna polecenia na oderwanie się od codzienności i porządne doładowanie akumulatorów z dala od imprez i tłumów, a nawet ruchu motorowego.”

– Ewelina 'Zocha’ Bochucińska

 

Gili Meno – najciekawszy kierunek na miesiąc miodowy

Wyjazd na Gili Meno z Travel PP to idealna propozycja dla świeżo upieczonych małżonków. To również doskonałe miejsce dla osób, które chcą odpocząć w ciszy i spokoju. Ewelina „Zocha” Bochucińska przypomina, że na tej indonezyjskiej wyspie obowiązuje zakaz ruchu samochodowego, dlatego nic nie zakłóci Ci wypoczynku. Możesz spacerować, jeździć na rowerze lub przemieszczać się bryczką. Zakaz chroni przed wymarciem dziką florę i faunę.

W centralnej części wyspy znajduje się jezioro słone (Asin), otoczone lasami namorzynowymi. To znane miejsce wśród ornitologów, na Gili Meno żyje ponad 200 gatunków ptaków.

Jak spędzić wakacje na Gili Meno?

Marzysz o tym, żeby chociaż na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach? W takim razie wybierz się na niezapomnianą wycieczkę na Gili Meno z Travel PP, czyli małą indonezyjską wysypkę, zlokalizowaną w pobliżu Lombok i Bali. W ten sposób oderwiesz się od codzienności, z dala od zgiełku i imprez. Ewelina „Zocha” Bochucińska podkreśla, że głównym atutem Lomboku jest bujna roślinność.Oprócz tego warto zobaczyć tarasy ryżowe, wodospady i wulkan Rinjani.

Lubisz leżeć na plaży, a może jesteś miłośnikiem sportów wodnych? Zarezerwuj wycieczkę do Gili Meno z Travel PP. Ciesz się wypoczynkiem nad krystalicznie czystą wodą, a także odwiedź rezerwat żółwi morskich. Oprócz możesz pływać i uprawiać snorkeling. Jedną z głównych atrakcji jest pobliska rafa koralowa.

Planujesz wyjazd na Gili Meno z Travel PP i zastanawiasz się, co warto zobaczyć? Rzeźby Nest zostały zatopione na zachodnim brzegu, w pobliżu hotelu Bask Resort. Przedstawiają one postacie splecione w pary i stojące wokół okręgu.